Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie XBoxa ale absolutnie w nic mi się nie chce grać. Co wejdę do gry. Program w chwile i już mi się nudzi. Tyle gier zainstalowanych z GP a ja nie mam w co grać.

#konsole #xbox
  • 16
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrBanana: No to nic dziwnego, że nie masz ochoty grać xD

W sumie tylko Ori jest tutaj grą, która może oczarować, ale też łatwo się odbić na początku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MrBanana: dlatego ja odinstalowałem wszystko i pobieram tylko jedna grę +warzone mam na stałe. Skupiam się na tej jednej i od czasu do czasu gram Multi. Jak miałem kilka gier zainstalowanych to nie mogłem się zdecydować na nic
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tigletpilezar: Nie no te gry które OP wymienił ogólnie są dobre, ale moim zdaniem jeśli ktoś ma problem z czerpaniem radości z gier to potrzebuje czegoś innego, żeby znowu złapać zajawkę
  • Odpowiedz
@Beeercik: Ja tak miałem do czasu spróbowania Fallouta 76. Wbrew temu co mówią niemal wszyscy - wsiąkłem okropnie w ten świat. Mam gdzieś interakcje z innymi, właściwie innych graczy to praktycznie w ogóle nie spotykam, a sama gra mimo że okrutnie zabugowana i drewniana, to ma jednak w sobie to coś. Ostatnie dni urlopu spędzam więc w niej po kilka naprawdę solidnych godzin na dobę. Wcześniej odbijałem się od znacznej
  • Odpowiedz
@MrBanana: No jak się korzysta z SZROT PASSA to tak jest. Gier dużo ale jak sam piszesz w żadną nie chce się grać. Jak to piszesz "za małego" cieszyły gry bo na tle rynku sprawiały wrażenie dopracowanych albo nawet takie były. Obecnie jest taki zalew szrotem i średniakami że masz przesyt i to co jest Ci udostępniane nie cieszy bo nie sposób poświęcić czas na zapoznanie się i docenienie każdego
  • Odpowiedz