Wpis z mikrobloga

Z lekkim opóźnieniem, ale czas na kolejne podsumowanie meczu Lechistów.
Wszystko co piękne kiedyś się kończy :/
Niestety seria meczów bez porażki Lechii również się skończyła. Lechia nie zagrała zbyt dobrego meczu, choć na pewno lepszy niż np. w Mielcu. Ataki Pogoni były jednak dużo konkretniejsze i Kuchy King ( ͡° ͜ʖ ͡°) w końcu wcisnął tego gola.
Mecz wyglądał tak, że było raczej pewne, że jest on do pierwszej bramki. Lechia miała jeszcze swoje okazje, zwłaszcza w ostatnim kwadransie, gdy Pogoń skupiła się głównie na bronieniu wyniku, ale dobre sytuacje kończyły się co najwyżej strzałem prosto w Dante Stipicę.

Łukasz Zwoliński? Dobry napastnik, umie znaleźć się w polu karnym, ale wczoraj mógł strzelić 2 bramki, a ostatecznie z 2 dobrych okazji wyszedł 1 strzał xd
Bardzo słabo grał wczoraj również Rafał Pietrzak i nie dziwi jego zmiana w drugiej połowie. Dziwi co najwyżej, że dokonała się tak późno xd
Ożywienie Lechii w końcówce spotkania wynikało również z impulsu, który po wejściu z ławki znów dał Żarko Udovicić i wydaje się, że jeśli nie dostanie szansy od początku w kolejnym meczu, to powinien przynajmniej szybciej wejść z ławki.
Środek pola? Wczoraj bardzo słabo. Niby coś tam próbował Biegański, a Kubicki kilka razy wracał do obrony, ale takiego Gajosa pamiętam tylko z potężnego strzału główką prosto do koszyczka Stipicy xddd

Nie był to dobry mecz Lechii i wielka szkoda, że nie udało tu się zdobyć choćby punktu. Terminarz nie jest najłatwiejszy, więc ta walka o 3-4 miejsce mocno się skomplikowała. Teraz na szczęście jest przerwa reprezentacyjna i będzie trochę czasu by część zawodników wróciła do zdrowia. Po przerwie? Zagłębie Lubin, które lubi grać w kratkę, więc życzę wygranej z Legią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oceny:

Dusan Kuciak: 7+/10
Rafał Pietrzak: 2/10
Kristers Tobers: 6/10
Mario Maloca: 6+/10
Bartosz Kopacz: 5/10
Jarosław Kubicki: 4/10
Jan Biegański: 4/10
Maciej Gajos: 2/10
Conrado Buchanelli Holz: 5/10
Łukasz Zwoliński: 3/10
Flavio Paixao: 3/10

Rezerwowi:
Kenneth Saief: 4/10
Żarko Udovicić: 5+/10

Pan Trener Piotr Stokowiec: 3/10
#lechia #ekstraklasa
  • 2
@Bartoni: Od dawna zastanawia mnie co Gajos robi w tej drużynie i to w podstawowej jedenastce. Dla mnie to drewno które nie daje żadnego pożytku. Zawsze byłem nastanowiony negatywnie do jego gry. Jakieś zapisy w kontrakcie czy o co chodzi? Może ze mną coś nie tak. Wyjdzie mu jeden/dwa mecze w sezonie i tyle.
@ghostrider: Prawda jest taka, że nie ma kto grać za niego. Makowski jest jeszcze gorszy, Kałuziński popadł w niełaskę po debilnej czerwonej kartce. Kryeziu też słabiutki.
Zresztą, akurat wczoraj Gajos moim zdaniem dawał radę najbardziej z trójki pomocników. Kubicki bardzo słabo, przebiegł niecałe 11km, co jak dla niego jest fatalnym wynikiem.