Wpis z mikrobloga

A dzisiaj mam moj zareczynowy zegarek. Brzmi smiesznie, ale jak oswiadczylem sie mojej przyszlej zonie i dalem jej pierscionek to po kilku dniach dala mi zegarek z tej okazji. Tak zebym tez mial jakas pamiatke. I fakt ze wydala na niego swoja miesieczna wyplate tylko potwierdzil ze wybralem dobrze.
Po dlugim narzeczestwie juz jestesmy prawie 6 lat malzenstwem a zegarek nadal mi sie podoba :)
#logikarozowychpaskow w dobrym tego tagu znaczeniu ( ͡º ͜ʖ͡º)
#kontrolanadgarstkow
#chwalesie #wygryw #zegarki
mielonkazdzika - A dzisiaj mam moj zareczynowy zegarek. Brzmi smiesznie, ale jak oswi...

źródło: comment_1616231283HdbXyHQOOcDWHilfei6CSo.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@pika_dmj: Drogi nie byl, kosztowal moze jakies 500zl. W 2011r. A ona w tym czasie studiowala normalnym dziennym trybem, i w miedzy czasie dorabiala. Dla tego wydala cala wyplate, nie mialo to zabrzmiec tak jakby zegarek byl drogi, tylko ile na niego poswiecila. To byla jej cala kasa na wlasne wydatki.
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: moge bronic ja tym ze to prezent dla mnie i dobrze mnie znala. Moge sie zgodzic ze to ja mam kiepski gust, ale jest moj :) dla mnie zegarek ma miec bardzo plaska koperte i byc cztelny. Trafila i nosi sie go super.
Gwarantuje ze jak bysmy cie znali i moja zona wybierala ci zegarek to na bank dostal bys inny :)
  • Odpowiedz