Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@namiot666: byłbym w stanie odebrać jedna cysterne i zmagazynować na zakładzie. Tylko cudowne PKP nie może mi odpowiedzieć na pytanie ile ton ma jedną cysterna ladownosci
@xspeditor: jeden wagon może mieć max 80 DMC, zwykle ważą koło 23-24 tony. Powtórzę się ale wg mnie Jakbyś chciał ciągnąć z Rosji to czasowo a i pewnie finansowo wg nie opłacalne. Oprócz czasu podróży takiego wagonu dochodzi przeładunek na granicy UE-WNP, my pociągi przeładowujemy z toru szerokiego na normalny Bruzgach na Białorusi bo tak idzie to sprawniej a i tak opóźnienia mimo stałego harmonogramu przeładunku potrafią iść w ponad tydzień.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@namiot666: dziękuję Ci za informację:)
To jest na prawdę dużo dla nie bo ciężko od PKP lhs otrzymać jakiekolwiek info. Dostałem info ze transport RUS -PL szerokim torem do Sławkowa kosztowałoby mnie 7000 USD beż kosztów przeładunku i bez cysterny, bo cysterne musiałby zapewnić producent/ nadawca - co nie wiem czy byłoby możliwe. Nie mogą określić ile by to kosztowało etc. Więc powiedzmy ze ta cysterna zabrałaby 55 ton. 7000usd podzielić