Wpis z mikrobloga

Niech ktoś mi wytłumaczy. Czemu inteligentne osoby oglądają jeszcze XX wieczne programy informacyjne? Przecież to relikt przeszłości i tylko gadanie o temacie daje im jakąkolwiek siłę. Wystarczy wyłączyć TV i sprawa sama się rozwiąże i pójdzie samo w niebyt. Tak codziennie wałkując temat tylko pompuje się balonik...
Jeśli ktoś mi napisze że bo to za nasze pieniądze to niech pomyśli ile więcej jest wydawanych jeszcze głupiej i nikt z tym nic nie robi...
#tvpis #telewizja
Pobierz
źródło: comment_1616102920aIFHz2wKMBuesA0LQ9zbHa.jpg
  • 29
@CudMalina skąd to przekonanie że wierzą bardziej niż we wszystkie inne propagandy dnia codziennego. Każda telewizja jest tego pełna. Nie muszę oglądać by wiedzieć co powiedzą. Zawsze mówią tak samo. To że kłamią mnie nie dziwi. Zawsze kłamali. Nagłaśnianie to gaszenie pożaru pieniędzmi. Źle czy dobrze oby mówili.
@Polasz: Jeśli piszesz o innych propagandach dnia codziennego i że zawsze kłamali to sorry, ale chyba nigdy nie oglądałeś co się dzieje w mediach publicznych, tfu, rządowych. Takiego poziomu nigdy i nigdzie nie było. O tym trzeba mówić. I nie musisz koniecznie codziennie oglądać, ale trzeba wiedzieć co się tam wyprawia.
Ja wierzę w życie pozagrobowe.


@Smokk: Mogę potwierdzić, że życie pozagrobowe istnieje, bo ja w tym momencie żyję i nie znajduję się w grobie (najbliższy grób jest oddalony ode mnie o ponad kilometr). Te dwa fakty pozwalają jednoznacznie udowodnić fakt istnienia życia pozagrobowego.
@TrzyZnaki: Wierz dalej, że cały wszechświat i zmienne fizyczne To los prawdopodobieństwa, fluktuacji materii i jej braku stabilności jak również koincydentu wytycznych wektora.
@TrzyZnaki: Jest reinkarnacja chociażby nawet po stu pierdyliardach gugopleksów latach i zyliona wszechświatów. A poza tym zobaczę się ze swoimi bliskimi. ( ͡° ͜ʖ ͡°) To tak na 80 procent.
@Smokk: prędzej zobaczysz swoich bliskich wygenerowanych przez sztuczną inteligencję. Może kiedyś nawet z nimi porozmawiasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale nie po śmierci, co zresztą potwierdza sam Smokk
@TrzyZnaki: Bardzo śmieszne. ZOBACZĘ SIĘ Z NIMI PSIO KREW PO ŚMIERCI MOJEGO PNIA KAPUCYNA ŻADNE SZTUCZNE IT. Świadomość wypełznie z mózgu i będzie fruwać w astralu. I DMT i LSD to nie haluny tylko spotkania z tymi Magics Objects Times. Change my mind.
@TrzyZnaki: NO WŁAŚNIE PO ŚMIERCI I TO TEJ NAJTWARDSZEJ. I CIEBIE TEŻ SPOTKAM TAM I CI WPIER*OLĘ PRZED SAMYM ORSZAKIEM ANIELSKIM AŻ TWOJA BIAŁA ANIELSKA PUPA SPUCHNIE.