Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Halo halo, co to za #protest 20 marca? Gdzieś jest więcej info? Nic znaleźć nie mogę, a kolega się pyta, bo chce pójść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#koronawirus
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LibertadParaTodos: Oj masz czego ziomalu. Policja totalnie zaskoczona i nieogarniająca sytuacji, konkretne n-----------i z antifą (ci bardziej pechowi zapamiętają ten dzień do końca życia), suki pod siedzibą SLD bo bali się że puścimy komuchów z dymem. To było po prostu czyste piękno ulicznego gniewu i radykalizmu.
  • Odpowiedz
@surowageneracja: nie licz, ze tak bedzie w sobote, co do tego ze kibice się zjawią sie masowo - jednistkowo pewnie tak.., bo tu potrzebne są specjalne komunikaty z środowiska od swoich aby ruszyc grupą, po za tym bractwo kibicowskie to hermetyczna grupa. Duzo w nim ateistów, ludzi co maja w------e w total politykę. Oprawy czy oddzialy patriotyczne bardziej są dodatkiem do całej ultraski/h anizeli prymem wiadącym. Chodzi mi o widoczność,
  • Odpowiedz
@BT56: Wiadomo, że tak jak w 2010 to nie będzie, bo przede wszystkim przez 11 lat sporo zdążyło się zmienić tak w kraju, jak i na polskich trybunach. Chodziło mi bardziej, że liczę na niespodziewanie wysoką frekwencję jak wtedy.

A o polskim ruchu kibicowskim nie musisz mnie uczyć, serio.
  • Odpowiedz