Wpis z mikrobloga

Panie, lipa jakąś straszna na tej fotce. Betonowe post radzieckie płyty jakieś... ( ͡º ͜ʖ͡º) A tak na serio, tęsknie za ciepłym klimatem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Chuseok: Bardziej zakompleksiony jest chyba jednak ten, który wjeżdża na profil, żeby sprawdzić o czym tam piszę tylko po to żeby się #!$%@?ć. #!$%@?ąc... wolę chwalić się ładną pogodą i odsłoniętym ryjem niż od tygodni dzień w dzień #!$%@?ć na mirko o wirusku z całym 0,1% śmiertelności ( ͡° ͜ʖ ͡°). A teraz wio do Biedronki, bo pewnie masło rzucili.
  • Odpowiedz
  • 0
@jarema87: Moje nawet obie żyją! Prababcię straciłem w zeszłym roku (ale no... nie na wiruska, tylko na bardzo słuszny wiek - więc według nowej mody to się nie liczy ( ͡° ʖ̯ ͡°) )
  • Odpowiedz
  • 0
@campos1: Tragedia, a do tego te ich budownictwo... nie trzeba nawet poziomicy, żeby zobaczyć, że raczej nie planowali z tego strzelać ( ͡° ͜ʖ ͡°). No i Polska wódka droga, a ogórki w supermarketach #!$%@?.

  • Odpowiedz
@m-wjeczur: ale trzeba mieć #!$%@? mózg żeby na tagu o koronawirusie wrzucac swoje fotki z urlopu czy innego wyjazdu turystycznego, żal mi Cię człowieku widać że jesteś niedowartościowany bo szukasz po jakichś śmiesznych forach typu wykop atencji i posłuchu tyle iż tutaj nikogo to nie interesuje i każdy ma w Ciebie #!$%@?
  • Odpowiedz