Wpis z mikrobloga

@zelluss: @BlackReven: Dziękuję bardzo!

Ogólnie ja trochę ich rozumiem, bo wiem, że stać mnie na więcej. Uważam też, że szczerość jest lepsza od poklepywania po pleckach i za tę szczerość bardzo ich sobie cenię właśnie. Ale sporo mi sie wszystkiego nałożyło ostatnio i jakoś tak nie wiem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Uważam też, że szczerość jest lepsza od poklepywania po pleckach

@ZOOlogiczna: "#!$%@?" to nie jest konstruktywna krytyka ¯\_(ツ)_/¯
Nawet jeżeli masz większe możliwości/inne Twoje prace były lepsze, to nie znaczy, że rysunek jest do niczego. #!$%@? to są szkice na pomiętej i obsmarkanej kartce w kratkę, a nie bądź co bądź estetyczny i dopracowany rysunek, nawet jeśli mógłby być lepszy (a każdy, zawsze mógłby być).
@R187: O łał, dziękuję za podesłanie namiarów na artystę faktycznie jej prace są piękne.

Nie do końca wiem jak mam się odnieść do Twoich słów, bo "wygląda trochę dziwnie" może oznaczać wszystko (,) Pysk napewno nie wyszedł mi tak jak chcialam, jest troche za duży w stosunku do głowy, możliwe, że o to chodzi.

Ale warto też dodać, że podesłana przez Ciebie praca przedstawia zupełnie inny gatunek.
ZOOlogiczna - @R187: O łał, dziękuję za podesłanie namiarów na artystę faktycznie jej...

źródło: comment_1616071528vTtV7YhdUKN8xB4XatWhw8.jpg

Pobierz
@ZOOlogiczna: #!$%@? mówisz, doła mówisz... a nie było dnia w którym bym nie myślał o Twoich pracach. Serio czekałem, bo dawno nic nie było
( ͡° ʖ̯ ͡°) dla mnie jest świetny! Jakbyś chciała pogadać, to wiesz gdzie napisać. Szkoda, że oszukujesz na kawie, ale jak zechcesz pożalić się nieznajomemu to posłucham. Wszystkiego dobrego, nos do góry ()