Wpis z mikrobloga

Skończyłem remnanta w 13h xD niby miało 20-25h być ale ok, nie wiem jak ulepszyć armory i bronie do końca bo nigdzie nie wypadały mi hardened iron. Końcówka też troche zostawia niedosyt, postacie z początku gry w ogole nie reagują na skończenie fabuły, a ostatni boss jest chyba najprostszy ze wszystkich, tylko trzeba go bić 15 minut xD
#ps5
  • 5
@ironlelele: Przy ostatnim trzeba w tym ciemnym wymiarze nazabijać jak najwięcej mobków żeby mieć jak największy stack buffa do obrażeń na wyjściu. Myk polega na tym, że tam traci się życie, dlatego warto mieć mody i pitku regeneracje życia. Wyskakujesz z wymiaru, nawalasz bossa aż się odsłoni i walisz w słaby punkt.

W coopie z randomami ten boss to był horror, bo swego czasu nie było żadnej formy komunikacji, prócz emotów,
@vectus: Bo to trzeba mieć konkretną ilość tych stacków żeby zadając szare obrażenia walić po kilkanaście-kilkadziesiąt (dawno w tą grę nie grałem, więc mogą mi się liczby mylić, ale na pewno w hui dużo) punktów obrażeń żeby przebić się przez skorupę zanim on nie zrobi tego wybuchu co ściąga tego buffa. Jak się przebije to odsłania się słaby punkt, który zadaje czerwone obrażenia. Jak się to dobrze zrobi to boss pada