Wpis z mikrobloga

Słyszeliście że odnalazł się Tymoteusz Szydło? Już nie jest księdzem, teraz pod zmienionym nazwiskiem kręci folie w firmie Obajtka. Żeby jednak opłacało się zatrudnić tego najmłodszego członka mafii rządowej, dobry wujek Morawiecki sypnął najpierw naszym groszem.

Spółka ERG Bieruń-Folie, w której udziały ma prezes Orlenu i jego matka, otrzymala 29,7 milionów złotych

dotacji m.in. na zatrudnienie delfina.

Teraz, kiedy dziennikarze odkryli cały ten misterny plan, zabrał głos Morawiecki: "Medialny atak na rodzinę Pani Premier Beata Szydło to bezpardonowa próba podeptania godności drugiego człowieka. Takie nagonki powinny spotkać się z bezwzględnym i powszechnym napiętnowaniem. Także ze strony środowiska dziennikarskiego". Aż chciałoby się premierowi odpowiedzieć, kto brudną pałą wojuje, ten od brudnej pały ginie. Mam nadzieję, że już niedługo uda się zaciągnąć ich wszystkich przed oblicze sprawiedliwości!

Nie mogę się jednak oprzeć wrażeniu, że to co dzieje się na szczytach tej skorumpowanej władzy, to znakomity materiał na scenariusz filmu gangsterskiego. Grube miliony, wielka polityka, brudne interesy, wyraziste charaktery, a w tle cierpiący naród okradany bezwzględnie podczas pandemii przez te hieny. Taka współczesna Ziemia obiecana. Wierzcie mi, to byłby nasz murowany kandydat na Oskara!


~Klaudia Jachira

#bekazpisu #bekazprawakow #korupcja #nepotyzm #kolesiostwo
k.....u - > Słyszeliście że odnalazł się Tymoteusz Szydło? Już nie jest księdzem, ter...

źródło: comment_1616060535AbKcj4VwNeKnAOb9EBMUND.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz