Wpis z mikrobloga

Ktoś używał aplikacji dolby atmos albo dts na xbox series x?
Kupiłem ten nowy headset wireless i dzwiek maja przyjemny ale apka do Atmosa i DTS dodatkowo płatna (xD)
Warto?

#xbox #xboxseriesx
  • 34
  • Odpowiedz
@gust4v: nie no, po prostu możesz dokupić sobie licencję na Dolby Atmos, żeby mieć jedną z lepszych emulacji dźwięku przestrzennego na słuchawkach stereo. Nikt ci nie broni korzystać ze słuchawek w czystym stereo albo z windowsowym Sonic.

@Sieniu: @Miskov: https://plati.ru/itm/dolby-atmos-for-headphones-xbox-windows-10-provereno/3078119
Aktywujecie przez xbox.com/redeemcode na kompie przez VPN na Argentynę, albo wbijacie przez przeglądarkę w telefonie będąc na danych pakietowych i tam wklepujecie, wtedy nie trzeba VPNa.
Nie banują, ten
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gust4v: licencja. Pamiętaj że jeżeli jest płatna i ty nie płacisz to producent danego sprzętu musi ponieść koszty za Ciebie. Tak jest wszędzie. Każdy chce zarobić. Nikt Ci nie da czegoś za darmo jak jest płatne.
  • Odpowiedz
@Benzoesan: no kupujac słuchawki wolalbym zeby licencje i inne pierdoły byly zawarte w cenie. słuchawki nie sa kierowane do mnie bo srednio mnie interesuje czy sie producent sluchawek z producentem softu dogadał.
a robienie zestawów słuchawki + licencja to troche kpina
  • Odpowiedz