Wpis z mikrobloga

Widziałem wczoraj kilka wpisów dotyczących karnego dla Atletico i oburzenia, że gdyby Bayern, LFC, Real, Barca, ktoś inny przeszedł do kolejnej fazy po takiej sytuacji jak Chelsea to byłoby na tagu oburzenie.
Znalazłem więc sobie filmik z tej sytuacji:
https://streamable.com/xdp00d
I serio ktoś tutaj karnego widzi? xD
Przecież Azpilicueta ledwo co dotknął Carrasco, tutaj nawet nie ma mowy o ciągnieciu za koszulkę, a ten się wyłożył jakby go rakieta trafiła. Naprawdę chcieliście żeby takie karne były gwizdane? Przecież to zwykłe aktorzenie jest i jak dla mnie to prędzej jest sytuacja na żółtą za symulowanie jak na karnego.
#pilkanozna
  • 13
  • Odpowiedz
@rooger: ale on go nie złapał nawet, on go po prostu dotknął, a ten runął na ziemie. Moim zdaniem aktorzenie i żółta dla Carrasco. Do piłki wcale tak blisko nie miał i zapewne przejąłby ją bramkarz
  • Odpowiedz
@Cinkito: Carrasco za duzo dodal od siebie, to fakt. Natomiast Azpi #!$%@? i probowal sie ratowac. Bedac na pelnej predkosci wystarczy lekki kontakt, zeby cie wyprowadzic z rownowagi (lub spowolnic). Tutaj sie liczyly sekundy, gdyby nie reka Azpiego, mozliwe ze Belg by dopadl do pilki.
  • Odpowiedz
@Iucek: poczuł kontakt, #!$%@?ł się i tyle, grałem w piłkę i wiem jak to wygląda i jak Twoim zdaniem to nie jest aktorzenie to xD Spokojnie by się mógł na nogach utrzymać

@ejenes: Azpi #!$%@?ł, z tym się nie kłócę, ale dla mnie to nadal nie jest karny i nie chciałbym żeby takie rzeczy były odgwizdywane. Piłka to sport kontaktowy, więc nie róbmy sobie jaj żeby każde dotknięcie
  • Odpowiedz
@Cinkito: tylko mylisz moim zdaniem wejście bark w bark, agresywna gre z sytuacja w ktorej Azpi swiadomie wystawia reke w celu wyprowadzenia z rownowagi przeciwnika biegnącego sam na sam.
  • Odpowiedz
@Cinkito: tylko musisz miec na uwadze tez okolicznosci. Taki faul jak zrobil Azpi pewnie nawet nie byłby rozpatrywany przez nikogo, gdyby mial miejsce na srodku boiska.
  • Odpowiedz
@ejenes: faul to faul, nie powinniśmy patrzeć w jakim miejscu boiska on miał miejsce. Czyli albo Carrasco był faulowany i w środku boiska też to byłby faul, albo to nie był faul
  • Odpowiedz
@MvPancer: nie zgodzę się. Tam zawodnik miał piłkę przy nodze, prowadził ją i jak patrzę na filmiki to tam chyba był kontakt pomiędzy nogami, Ramos go kopnął (może nawet niecelowo) i spowodował upadek. Kontakt był nieduży, ale chyba jednak był
  • Odpowiedz