Wpis z mikrobloga

@kopek mam od wczoraj. Więc ciężko mi wyrazić dokładna opinię,ale jestem bardzo zadowolony.
Jest duża różnica względem PS4,a to dopiero start generacji i dopiero następne gry pokażą jej prawdziwe możliwości
@kopek Różnie jest z hałasem. U niektórych cewki dają się we znaki u innych nie. Wersja z napędem ma ten problem ze naped co jakiś czas się odpala i hałasuje. Może to naprawią w jakimś firmware. Ja mam digitala i w grach z PS4 konsola jest bezgłośna natomiast jak odpalę Demon Souls albo Milesa Moralesa to po jakimś czasie zaczyna być nieco głośniej ale bez porównania ciszej niż przy PS4.

A co
@kopek: zależy czy miales ps4 i masz wszystko ograne, jak masz wszystko ograne to nie kupuje. Cewki, wiatraki, pady. Ja słyszę cewki u siebie z 3m, wiatrak trafiłem lepszy więc jest względnie cicho. Kumpel juz drugiego pada reklamuje ma od premiery konsole. Gier nie ma, jak nie masz potrzeby ogrania 5-10 gier z ps4 to nie kupuj czekaj aż poprawią pady, cewki i wiatraki bo mozna dostac głośny typ B.
@kopek jest cicha. Miałem ps4 pro i to był #!$%@? odkurzacz, ps5 Digital ledwie słyszalny przy grze późnym wieczorem z głośnością tv ustawiona na 4