Wpis z mikrobloga

Major.to debil, mózg zzarty od nitro. Ale zobaczcie jak on się od 6 albo i więcej lat wyprowadzą. Ta resztka jego mózgu kontaktuje że szkolna 17 gwarantuje mu zarobek. Mam nadzieję że oblech i jego kejter zostaną spiedoleni, wrócą donejty głosowe, konkretne dymy i tak dalej i tak dalej
#kononowicz #patostreamy
  • 4
  • Odpowiedz
@LuckyLuciano: on nawet nie myśli o zarobku, ale o kosztach. Miałby co miesiąc płacić za wynajem i rachunki? No proszę. Tym bardziej, że te legendy o dziesiątkach tysięcy zł na koncie to taki żart. No i już wynajmował pokój w Krakowie wiadomo jak się skońćzyło.
  • Odpowiedz
@LuckyLuciano: ja myślę że on wie że jest fajtłapa i że jedyne gdzie się może wyprowadzić to pod most dlatego tam jest. A przy okazji tekst ja się wyprowadzam często działa na krzysia misia bo jak mu powie #!$%@? to od razu jest lament że on chce mnie z domu wyrzucić( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RudaBrona on płaci jak już jest przyciśnięty do muru np.woda bo laluś musi się umyć i prąd bo nie będzie jak nagrywać psznego jedzenia i robić lajtów nawet gdyby wynajął mieszkanie to by prędko z niego wyleciał raz że za brak opłat dwa odwalił by tam melinę że asz asz a palety z anserem były by chlebem powszednim xd
  • Odpowiedz