Wpis z mikrobloga

@anhelinabibino: Właścicielem Biance jest chińczyk z pochodzenia, a Azjaci specyficznie wymawiają pewne wyrazy po angielsku. Przy atakach hakerów pan "CZ" właściciel Biance ciągle powtarza, że "Your money is safe" ale w jego ustach safe, brzmi "sefu" najpierw wszyscy sie z tego smiali, a po czasie "CZ" zrobił z tego swoje haslo reklamowe- swoja droga świadczy to o tym, ze ma poczucie humoru
  • Odpowiedz
@atari_xd: w przeciwieństwie do ciebie, często bywam w Azji i codziennie pisze z ludźmi stamtąd i tak Azjaci "safe" wymawiają jak "sefu" i tak tez piszą. Powiedz mi proszę co twój chamski wpis wniósł do rozmowy, poza tym, ze udowodniłeś, że jesteś głupi, ale to akurat żadne odkrycie.
  • Odpowiedz
@Obruni: przestań się wypowiadać o rzeczach o których nie masz pojęcia, jesteś jak wioskowy głupek, co się mądrzy w każdym temacie i wprowadza ludzi w błąd eot do budy pajacu jak to mówią u ciebie w domu
  • Odpowiedz
@atari_xd: Lubie kiedy twoje komentarze do mnie zostają i wiszą jakiś czas. Wtedy mam pewność, ze cala kupa ludzi przeczyta i zobaczy, jaki ty #!$%@? jesteś tępy. Fajnie :)))
  • Odpowiedz
@Obruni: w japońskim by "safe" (セーフ-zapisane fonetycznie) brzmiało tak samo. Także nie patrz nawet na posty tego zielonego zaściankowego ignoranta.
  • Odpowiedz
@atari_xd: nie idź w zaparte, bo nie masz racji. A "safe" zapisane w ten sposób było już używane przez wiele innych osób lata, a może dekady wcześniej przez to, że co napisał @Obruni
I nie jest to literówka.
  • Odpowiedz
@Yuusuke: to była specjalna literówka i odnosiła się do filmiku z yt Bizonacci który toczył w ten sposób bekę z CZ i jego zajebistych tweetów przy każdej okazji "funds are safe" wasza cała rozmowa jest uj warta
  • Odpowiedz
@Yuusuke: ten gość to stały troll na tagu krypto już od lat, zmienia jedynie nicki. Dlatego mając niejakie doświadczenie, #!$%@? i nie wchodzę w dyskusje, co i Tobie polecam.
  • Odpowiedz
@atari_xd: Możesz pisać z jednego konta, a nie tworzyć ciągle kolejne? Niedługo mi się skończy miejsce na czarno od twoich multikont ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz