Wpis z mikrobloga

Czy są na tagu miłośnicy "fioletowych" zapachów? Irys, fiołek, anyż, lukrecja, często podbite pudrem? Czy macie własny ranking ulubionych pozycji?
Moja osobista lista (jeśli chodzi wyłącznie o zapach, parametry inna sprawa) do tej pory to ex aequo Dior Homme Intense (2011) z Dior Homme Parfum, następnie o dziwo Zara 9.0, a na trzeciej pozycji Valentino Uomo Intense.
Jako ciekawostkę dodam, że za unisexy uchodzą dla mnie dawne batche Lolity Lempickiej oraz L'ange Noir od Givenchy.
Czy na tej liście brakuje wg Was czegoś ważnego?
#perfumy
Pobierz LongDickJohnson - Czy są na tagu miłośnicy "fioletowych" zapachów? Irys, fiołek, anyż...
źródło: comment_1616012933E3CCI09vdXFrKvQ1Kz33B7.jpg
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LongDickJohnson: fiołek a irys to trochę inne klimaty, ale proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1. DHI i Fahrenheit egzekwo (DHP dopiero psik testowy był więc nie oceniam)
2. Prada L'homme Intense
3. Prada L'homme
4. Lalique Hommage / Mercedes Benz Intense

Domyślam się że nie chodziło o te w stylu Fahrenheita ale nie mogłem się powstrzymać widząc fiołek ( ʖ̯)
Amouage Myths


@duzyalf: Krótki przegląd recenzji i raczej o irysie nie wspomina nikt () wszyscy dym, popiół. Kto wie może warto zapolować na próbkę.

@Grzesinek: A to ciekawostka z Casanovą. Myślałem że XIX wiek i to raczej końcówka. Człowiek się całe życie uczy. Brzmi świetnie, zdecydowanie będzie poszukiwane, a jak ktoś kto ma odlewkę to czyta to priv.
fiołek a irys to trochę inne klimaty


@AlbertoMohitas: Taaak, właśnie dla mnie to jest idealnie pachnące w DHI albo w YSL Parisienne, w Fahrenheicie czy tak jak mirek wspomina w tych @mlef to odbieram je zupełnie inaczej. Może kwestia innego nosa, albo innego wyobrażenia zapachowego o kolorze fioletowym?
A ten Lalique Hommage koniecznie obczaję ( ͡° ͜ʖ ͡°) blikiem, w tej chwili
@duzyalf: Wąchałem tylko dekant na kilku globalach, który zresztą dość szybko powędrował do innego szczęśliwego nabywcy, także nic sobie nie dam uciąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

mam odlewkę ale nie zamierzam się z nią żegnać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@AlbertoMohitas: Jak nabędę flaszkę 120ml to chętnie rozleję po 7,60 :-DDD