Wpis z mikrobloga

@myszczur: tak między nami 15k, to nie budżet na naprawdę luksusową limuzynę (w stylu W140), ani małe naprawdę mocne auto w topowej wersji (te też się cenią)

Co zyskuje na wartości? Prawie wszystko co starsze w coupe. Nawet Calibra, którą parę lat temu można było kupić za 2k w dobrym stanie, dziś stoi często po 15k. Kupno takiej w wersji z V6 to inwestycja która będzie tylko szła w górę.

Podobnie
@grubypajonk: tia

Brak oznak korozji na karoserii.


Ciekawe że nie pisze nic o podłodze. Auto od handlarza, nie wiadomo w jakim stanie, nie wiadomo co było robione, równie dobrze po następnej zimie mogą wyjść purchle.

To jak z e38, pewnie da się kupić za 15k, ale nie będzie to materiał na klasyka, a raczej do wiecznego remontu i ratowania.
@myszczur

jaguar


tragiczne.

Bmw/ mercedes w jakieś fajnej wersji silnikowej i dobrym stanie. E38, e34, nawet eczysmiec.

O e30 nie wspominam.

W mercedesie w124 , w123

Z audi jest gorzej. 80 coupe/cabrio
@myszczur: Kumpel sprowadzil ze szwecji za 9tys zl w 405 w limitowanej wersji LeMans. Niby caly do malowania, bo bezbarwny zluszczony no i nie odpalał. No ale wyszlo tylko chyba 1tys sztuk i kazda z numerkiem. Po naprawie komputera samochod elegancko jezdzi. On idzie krok dalej, bo robi dla siebie i rozbiera do częsci pierwszej i robi perełke. No a ceny tych perełek powalaja ¯\_(ツ)_/¯
@myszczur: to ty pytasz, jak ci odpowiedzi nie pasują to nie mój problem
limitowanych serii modeli już się raczej nie produkuje dłuższy czas więc w tej niszy nic nie ma
niemieckiego nic nie kupisz za ten hajs żeby było warte uwagi i ciekawe, chyba że jakieś bmw w biedawersji ale skoro mówisz o mocnym aucie to nie za te pieniądze
włoskie auta już dawno wygniły albo się #!$%@?ły
francuzy nie były
@Pangia: No widzisz, jak chcesz to możesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Założyłem startowy budżet 15k, czyli może być zdrowy egzemplarz, ale do roboty - rozglądałem się, jak jest się cierpliwym, to można coś trafić fajnego. Aha i nie traktuje tego jak inwestycje, chce mieć tylko ciekawe auto z lat 80. albo do połowy 90., które mnie będzie cieszyło i w kolejnych latach będzie coraz rzadsze i ciekawsze
@myszczur: po co mam pisać epopeje w komentarzach na wykopie

ciekawe auto z lat 80. albo do połowy 90., które mnie będzie cieszyło i w kolejnych latach będzie coraz rzadsze i ciekawsze dla widzących je


polonez się może w to wpisywać ale paradoksalnie im więcej czasu upłynie tym mniej ludzi będzie go kojarzyło jako polski szrot a bardziej jako „o, stare auto jedzie”