Wpis z mikrobloga

@klaun2137: Zależy gdzie. Duże miasto, gdzie łatwiej się przemieszczać komunikacją miejską to NIE. Mniejsze miejscowości i wsie gdzie bez samochodu to jak bez ręki to TAK.
  • Odpowiedz
@Raptorus: W dużym mieście też. Potem jak wam przyjdzie dzieci do żłobka, przedszkola, szkoły zawieźć to będziesz wyrabiał prawko na cito. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@klaun2137: Szczerze to tak. Ale tu nie chodzi o płeć, dorosła baba bez prawka to też trochę przypał, jednak te prawko i samochód zawsze jest jakimś udogodnieniem. Wiem po sobie, bo 24 lata mam, a prawka brak i mega to mi przeszkadza.
  • Odpowiedz
@Raptorus: dla mnie duże miejscowości to auto tez must have, żeby np. Jechać na wakacje, do restauracji itd.
Chociaz obecnie spotykam sie z niebieskim który nie ma samochodu, więc na wakacje nie pojedziemy, ale za to zajebiscie porusza sie komunikacją miejską, tak że nie muszę myśleć jak gdzies z nim jade xD
  • Odpowiedz
@Zdzichu_alkoholik: nie :) wakacje są od odpoczynku, a nie żeby się tłuc czyms takim przez pół polski. A dodatkowo, jak juz się jest na miejscu, to przecież nie będę kwitła w hotelu na zadupiu, tylko dobrze byłoby gdzieś coś pozwiedzac.
Zapytasz, czemu nie mam prawka - bo nie nadaję sie do tego :)
  • Odpowiedz
@Kanarynka: @SarahC: Prawo jazdy posiadam od 18 roku życia czyli przez 16 lat. Przez cały okres studiów we Wrocławiu nie używałem samochodu. Zdecydowanie szybszą i wygodniejszą opcją dla mnie była komunikacja miejska niż stanie w korkach i szukanie pół godziny wolnego miejsca by zaparkować.
  • Odpowiedz
@Raptorus: Ale ja nie pisałam o używaniu samochodu dla siebie, bo do pracy to nawet rowerem możesz dojeżdżać jak masz blisko i nawet taniej wyjdzie tylko o używaniu samochodu w celach wożenia dzieciaków. Nie da się założyć rodziny bez prawka, bo będzie wam ciężko w życiu. I to w sumie nie tak, że tylko facet powinien mieć tylko laska też. Ja mam i samochód i rower i prawko. Łatwiej w życiu
  • Odpowiedz
@Kanarynka: no racja, tylko jazda przez pol Polski to jakies 6h. Gdyby dwie osoby mialy prawko to zawsze mozna sie zmienic. Co to znaczy ze nie nadajesz sie do zrobienia prawa jazdy? Jezeli nie masz przeciwwskazan zdrowotnych to jest to zwyczajne lenistwo.
  • Odpowiedz
@Kanarynka: To trzeba się udać do hotelu nie na zadupiu i wypoczywać jak król, a nie się tłuc autem i szlajać bez celu.
Ewentualnie zorganizowana wycieczka z przewodnikiem, autokar sami podstawią.
  • Odpowiedz