Wpis z mikrobloga

MS wrzuca do PŁATNEJ usługi indyki - ZAJEBIŚCIE, GEJPASS NAJLEPSA USŁUGA EVER, SONY OBSRANE i co tam jeszcze
Sony za darmo wrzuca grę AAA i kilka indyków (i to w sumie raczej całkiem znanych) + kilka wysoko ocenianych gier VR - GEJPASS LEPSZY, KIEPSKIE GRY, CZEMU NIE MA NIC LEPSZEGO?
Raka można od tych komentarzy dostać xD
#ps4 #ps5
  • 29
@Cinkito: jak kupowałem ps5 to nie byłem przygotowany na taką ilość gier którę dostanę, serio dla kogoś kto nie miał ps4 to tych darmowych hitów jest aż za dużo, ale jestem mega zadowolony że wybrałem soniasza, bo z racji tego, że rzadko gram to przypisanie gry do konta i ogranie jej wtedy kiedy chcę jest dla mnie idealnym rozwiązaniem. Konsolę mam od początku grudnia, do tej pory skończyłem trylogię Uncharted, GoW
@Cinkito: Trudno tej usługi nie traktować jak darmowe gry jeśli w przeliczeniu to około 12zł/m-c u mnie. Dodatkowo jeszcze te promocje co chwilę w psstore, na początku kupiłem parę gierek bo taki np. TR za 12zł to w sumie jak darmo, ale teraz to nawet u mnie nie ma sensu bym cokolwiek tam kupował, jak w tej chwili mam gry na rok do przodu do ogrania
@Cinkito: mnie to najbardziej fascynuje jak ciężkie dzieciństwo musieli mieć xklockarze, że
a) mają straszne ciśnienie aby w ogóle pisać te swoje wysrywy "hurr durr Sony a Pan MS kochany" - niektórzy po kilka razy dziennie
b) MUSZĄ do nich (i do innych, zupełnie niepowiązanych, ale też wysrywów) dodawać tagi ps4/ps5 ¯\_(ツ)_/¯