Wpis z mikrobloga

  • 1
Mireczki ile czekaliście na telefon po samodzielnym wypełnieniu formularza na test #covid19?
Lekarka z #luxmed dała mi tylko 1 dzień L4 i kazała się tak zapisać (bo oni sami nie mogą wystawić skierowania, może tylko POZ). Trochę lipa bo mnie poniekąd do tego zmusiła, pracować z 38*C się nie da, a do swojej przychodni trzeba o 6 dzwonić żeby się zapisać. Z tego co mówiła po wystawieniu skierowania na test z automatu L4 idzie. Wziąłbym jutro NŻ ale trochę mi szkoda. Myślicie że jutro zadzwonią jak wypełniłem ten formularz o 17?
#koronawirus #zdrowie #kiciochpyta
  • 8
  • Odpowiedz
@R4vPL Wytłumacz mi jedno, dlaczego dała ci zwolnienie na 1 dzień, #!$%@?ąc od tego czy masz covid czy nie. Jak ci wyjdzie negatyw, to masz chory popitalać do pracy? Czy niektórych lekarzy już całkiem popieprzyło i uważają, że tylko covid jest groźny a z innymi infekchami won do roboty?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@taktoto no właśnie nie rozumiem tego kompletnie, na moje trochę takie przymuszenie do zrobienia testu, tak to przynajmniej odebrałem.

@albert107 dam znać, jeszcze może mi się uda uzyskać normalna droga tj dzwoniąc do przychodni, ale nie wierzę że to się uda
  • Odpowiedz