Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego czasami mam wrażenie, że moja drużyna gra dużo gorzej niż dzień wcześniej? Jestem w dywizji 5 i przeważnie przeciwnik ma droższą drużynę, ok. Jednak czasami mam wrażenie, że moi zawodnicy ruszają się jak wozy z węglem, obrońcy w ogóle nie idą w stronę napastnika z piłką, po przełączeniu zanim zmienią kierunek biegu przeciwnik już jest metr dalej. Moich napastników dogania każdy obrońca, przeciwnicy przejmują dużo podać, wygrywają główki itp. Jeśli ja próbuję odbioru to czasami mój zawód ok potrzebuje pół sekundy na przyjęcie piłki i w tym czasie przeciwnik już przejmuje z powrotem swoją piłkę. Takiego Neymara czy mbappe nawet nie próbuje odbierać piłki bo nawet jak trafię to i tak on szybciej ja ogarnie i mnie wyprzedzi niż ja. Mam wrażenie, że jego komputer jest na world class, mój na amator. Mój skład do wglądu na dole. Ja jestem słaby czy czego to wina? #fut #fifa
Gfyy - Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego czasami mam wrażenie, że moja drużyna gra du...

źródło: comment_1615982148NnMHfQI3aYTOYs5X7y1zhP.jpg

Pobierz
  • 11
@Gfyy: być może wynika to z gorszego połączenia w trakcie meczu, być może przeciwnik ma lepsze łączę, co za tym idzie mniejszy ping, a być może po prpstu lepiej czyta grę co może sprawiać wrażenie, że Twoi zawodnicy wydają się ociężali.
Przy okazji patrzę na składzik i pomyśl może nad wymiana kogoś z dwójki bruno/de bruyne na kante i wymień PO - trentowi brakuje tempa( ͡° ͜ʖ ͡°
Jednak czasami mam wrażenie, że moi zawodnicy ruszają się jak wozy z węglem


@Gfyy: Powodów może być kilka, w kolejności od najczęstszego imo:

1. Scripting - jest realną mechaniką gry i jeśli ktoś tego nie widzi to jest ślepy. Jak gra stwierdzi, że masz stracić bramke to na 99% szybko ją stracisz. Pamiętać trzeba, że scripting może się zmienić w trakcie meczu.

2. Łącze, ping - jesli masz powyżej 35 to
Mało kto ma w składzie złote karty tak jak ja. Wielu graczy ma kolorowe i to z nawet 80-85. Mam wrażenie, że one lepsze niż mój złoty 90. Na początku myślałem, że to wina moich zawodników ale w końcu dorobiłem się kilku w miarę dobrych i niewiele to zmieniło...

@krystynczubown
No czasami moi obrońcy stoją i się patrzą jak przeciwnik przy nich przebiega. Ja czasami przełączam się na zawodnika żeby dogonić wybiegającego
@volver Właśnie mam wrażenie, że przeciwnik gra na ciągłym pressingu i moi zawodnicy są bardziej zmęczeni od niego. Kiedy jednak ja załącze pressing to po 20-30 min już mam żółte paski i zawodnicy są dużo wolniejsi.

Już nawet zacząłem snuć teorię, że EA specjalnie osłabia zwykle złote karty żeby ludzie zdobywali specjalne i rynek się kręcił
@Gfyy: wczoraj testowałem nowy skład z Kante i IF Maddisonem i pomimo początkowych trudności i dostosowania się zawodników do reszty, to zaliczyłem serie 10 meczy wygranych w 4 dywizji. Zawodnicy grali świetnie. Dzisiaj gra totalnie nie idzie (może też moja wina, ale taki Maddison po wczorajszym zachwycie, to mam ochote go z klubu wywalić dzisiaj), ale jak patrze na swoje nagrania z meczów to zauważyłem że w porównaniu z dzisiaj i
Już nawet zacząłem snuć teorię, że EA specjalnie osłabia zwykle złote karty żeby ludzie zdobywali specjalne i rynek się kręcił


@Gfyy: to nie teoria tylko fakt. Pamietam jak zajebiscie sie gralo rashfordem zlotym na premiere. Teraz jest gównem.