Wpis z mikrobloga

@BomBom: mnie zastanawia zawsze, że ludzie tak grzecznie dawali sobie głowy obcinać. Kurcze, ja to bym chyba robił wszystko, żeby ciulom nie ułatwiać zadania, a może i zabrać jednego z nich ze sobą.
  • Odpowiedz
@walk_man: @Aggressive: @k0mar:

[Dagestan Massacre]

Egzekucja Rosjan przez Czeczenów

A group of rebel Chechens, led by Salautdin Temirbulatov crossed into the Republic of Dagestan, in an attempt to rout out the occupying Russian forces. Temirbulatov's group came across a village being defended by a sparse group of 13 Russian conscripts. Upon realizing they were greatly outnumbered, 7 of the soldiers fled, while the remaining 6 continued to fight. Once
  • Odpowiedz
@qhardyq: Zwłaszcza jak przeczytasz "tłumaczenie" co ten chłopak mówi, jak prosi, i jak bardzo oni są zdeterminowani by go zabić, a przynajmniej kamerzysta
  • Odpowiedz
@Sebgat

mnie zastanawia zawsze, że ludzie tak grzecznie dawali sobie głowy obcinać. Kurcze, ja to bym chyba robił wszystko, żeby ciulom nie ułatwiać zadania, a może i zabrać jednego z nich ze sobą.


Boś #!$%@? idiota. Kogo niby ze sobą zabierzesz? XDDDD Jak się będziesz ruszał to zamiast czystego cięcia i śmierci w sekundę czeka cię męczarnia i śmierć z wykrwawienia jeszcze zadbają żebyś cierpiał jak się zdenerwują
  • Odpowiedz