Wpis z mikrobloga

wchodze se w gorące i widze wpis 200 plusów, w którym jakis wyk0pek mówi, ze Ivan Komarenko dobrze gada XD wam juz sie całkiem coś w głowach #!$%@?ło XDDDD od straszenia drugimi Włochami, po gloryfikowanie opinii człowieka, który zasłynął ze śpiewania o czarnych oczach i #!$%@? głupot na kanale Roli, a to wszystko w niespełna rok
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Niedobry: tak, jest zamieszanie, bo takie są procedury - jeśli po szczepieniach występują skutki uboczne, które nie wyszły w fazie testów, to szczepiania są wstrzymywane, a sprawa wyjaśniania. Oczywiście ludzie to podchwytuja i sieją panike. Nie zmienia to faktu, że niczego jeszcze w tej kwestii nie udowodniono żeby to faktycznie szczepionka miała na to wpływ.
Podaj mi chociaż dwa konkretne przykłady w historii szczepień kiedy to udowodniono jakiekolwiek długoterminowe skutki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Michael_Scott: Nie kolego. To Ty mi podaj najpierw jak nauka zakrzywia czasoprzestrzen i z lat robi miesiace i tygodnie. Manipulacje, retoryke i erystyke zostaw studentom pierwszego roku dziennikarstwa. Z faktow na razie sam potwierdziles: Z powodu braku lub nierzetelnosci testow praktycznie natychmiast pojawily sie skutki uboczne. Skutki te doprowadzily juz do wstrzymania stosowania jednego z tych preparatow. Koniec i kropka. Reszta to myslenie zyczeniowe.
  • Odpowiedz
@Niedobry: ale co Ci mam niby wyjaśniać XD to co napisałem to są na chwile obecną fakty, to co Ty piszesz to domniemania. Póki nie udowodnią, że to szczepionka powoduje wspomniane zakrzepy to nie ma co mówić o nierzetelności testów. Wciąż czekam na jakikolwiek długofalowy skutek uboczny szczepień od Ciebie, bo przecież skoro tak sie ich boisz to musisz mieć jakieś podstawy do tego, nie? I nie ma nic złego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Michael_Scott: Dobra bo widze ze albo jestes z cyrku i robisz zawodowo te fikoly, albo masz taki problem z definicja "faktu" ze nie poznalbys go nawet jakby ci prosto w leb #!$%@?. Rzygam jak czytam takie odwracanie kota ogonem.
  • Odpowiedz
@Niedobry: zapytałem Cię konkretny przykład, na podstawie którego opierasz swoje obawy aby wiedzieć czy ma to jakiekolwiek odzwierciedlenie w rzeczywistości, a Ty sie zrzygałeś i mówisz, ze odwracam kota ogonem. Po prostu powtarzasz brednie sceptyków i na tym opierasz swój światopogląd. Kompletnie zatem się nie dziwie, że marny muzyk rzucający chochołami jest dla Ciebie równie wiarygodny co np. WHO.
  • Odpowiedz
@Michael_Scott: Znowu przekreciles. Mi jest przykro ze WHO sie tak skompromitowalo ze ich wiarygodnosc jest na poziomie szura Ivana Komarenko. (A ty juz nawet nie ze #!$%@? manipulujesz to jeszcze #!$%@? sie do goscia muzyki. Zrozum: "Szur Ivan" jest zly i to jest fakt bo jest #!$%@? muzykiem a nie ekspertem od szczypionek. "Muzyk Ivan" Moze nie trafic w Twoj gust co najwyzej")
  • Odpowiedz
@Niedobry:

marny muzyk rzucający chochołami jest dla Ciebie równie wiarygodny co np. WHO.

ich wiarygodnosc jest na poziomie szura Ivana Komarenko.


Gdzie zmanipulowałem? sens obu fragmentów jest ten sam, bo to Twoje zdanie, że ich wiarygodność jest na poziomie Komarenki i (mam nadzieje) nie jest to jakaś powszechnie przyjęta opinia. Chcesz to możesz sie ze mną dalej szarpać za słówka i dalej zarzucać mi manipulacje, ale wciąż w żaden sposób
  • Odpowiedz
@Michael_Scott: Gdyby to byly moje domniemania tylko to nie obserwowalbys ich skutkow w postaci wzrostu poparacia dla szurow. To nie jest wina zyklych ludzi ze uciekaja w zabobon tylko skompromitowanych i skorumpowanych instytucji. I twoje bluzganie ze "som takie glupie" nic nie wnosi ani nie zmienia. A wrecz jest szkodliwe. Bo okopuje ich pozycje. Moja opinia prywatna o ich wiargodnosci jest jeszcze nizsza bo ja akurat wrocilem z Chin w
  • Odpowiedz
@Niedobry: WHO się skompromitowało bo podało testowane szczepionki? Czy, że wstrzymano szczepienia jednej firmy, przez zakrzepy krwi, które nie są spowodowane tym szczepieniem, ale dla 100% wolą to zbadać?
Obecnie nie ma wskazań, iż szczepienia preparatem AstraZeneca spowodowały zakrzepy krwi
  • Odpowiedz
@kriszu: Tak. Tlumacze po prostu pewne niepokojace zjawisko. Nazywam rzeczy po imieniu i nie jest to jak zwykle za wygodne. Staram sie nie stawac twardo po zadnej ze stron. Ja tu niczego przeciez nie pochwalam. Ganie jedynie za jednostronne, zmanipulowane, spojrzenie ktore dalej tylko poglebia problem.
  • Odpowiedz
@Qurvinox: Lista kompromitacji tej organizacji widocznie wystarczyla wielu ludziom zeby odwrocic sie w strone niebezpiecznych szuryzmow. Do WHO sie #!$%@? za to a nie do mnie ok? Pojmujesz Pan juz o czym pisze?
  • Odpowiedz
@Qurvinox: Domniemywam ze za wzrost popularnosci szurow odpowiadaja skompromitowane instytucje. To mi zarzucasz? Tak. Wlasnie to robie. Bardziej od nich oczekuje profesjonalizmu niz od zwyklych ludzi. Tak wlasnie twierdze ze wiekszosc winy spoczywa na ich barkach. To uznaje za fakt. Poniewaz ludzie byli ludzmi zawsze. I latwo polaczyc kropki. Jest to smutne i jak widac nie lubimy o tym mowic.
  • Odpowiedz
@Niedobry: za wzrost popularności szurów odpowiadaja błędy poznawcze i osoby w postaci m.in. Komarenki, Górniak, Brauna etc., osoby które mają jakieś grono odbiorców i zasięgi. Ludzie krytykuja WHO czy Gatesa, bo usłyszeli od innych krzykaczy, że tak trzeba, a wiekszosc z nich nawet nie jest w stanie powiedzieć dlaczego tak uważa. Ja też nikogo nie wybielam i sam uważam, że autorytety jakie by nie były należy kwestionować, ale jest kupa
  • Odpowiedz