Wpis z mikrobloga

No #!$%@?. Wystawiłem ogłoszenie o wynajmie mieszkania w jednym z miast powiatowych. I już mi się kurde nie chce. Ludzie chcą mieszkanie 50m2, umeblowane wynająć za 700 zł w tym czynsz. Gdzie sam czynsz wynosi 500... Parodia jakaś
A sms o treści "witam, ile wynosi czynsz" pomimo że w ogłoszeniu w 2 miejscach jest napisane już nie wspomnę.
#gorzkiezale #wynajem #patologiazewsi
Ysior - No #!$%@?. Wystawiłem ogłoszenie o wynajmie mieszkania w jednym z miast powia...

źródło: comment_16158977004AbqtvzsSPlGnuJddE2hGM.jpg

Pobierz
  • 3
via Android
  • 1
@ZielonyMazak wiesz co. Ja rozumiem że 1250 odstępnego to ta wyższa cena na rynku. Ale kurde. Rok temu to mieszanie bez mebli w sypialni i salonie wynajmowane było za 1000. Jeszce powiedzmy tą 100 mogę zejść ale 200 odstępnego? No ręce się załamują.
Jak wystawiłam było to samo. Oczywiście jeszcze " nie mam na kaucję", "czy można płacić ratami". W ogłoszeniu wpisałam, że nie wynajmuję osobom z dziećmi i zwierzętami więc dzwonili się drzeć jak śmiem rozporządzać swoją własnością?! XD Wpisałam , że wymagam umowy najmu okazjonalnego więc cała patologia się sama odsiała. Po tygodniu wynajęłam mieszkanie normalnej dziewczynie i tak mija drugi rok :) nie przejmuj się, to kwestia pewnie kilku dni żeby zgłosił