Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 55
54 000 + 223 = 54 223

Gonka do Warszawy


W sobotę chrześniak dziewczyny miał urodziny w Wawie, więc trzeba było wykorzystać okazję i podjechać tam rowerem. Wieczorem w piątek praca, rano zimno, impreza o 16, więc te 200km do Wawy należało zrobić z pociągiem do Kielc. W Kielcach najwcześniej pociąg o 8 rano.

Umówiłem się z @Baczy na kilkadziesiąt km, ale szła z zachodu dość duża chmura deszczowa, więc kolega zrezygnował. W Kielcach nawet nie padało, ale ledwo wyjechałem poza granicę miasta na północ zaczęło, a potem też śnieg. Przez 2h popadywało, koło południa zaczęło się robić ładnie i słonecznie. Wiaterek zaczął pomagać sympatycznie wiejąc w plecki.

Do Warki pociągiem dojechał @AbaddonLincoln, z którym razem dojechaliśmy na Wilanów. Gdzieś w okolicy Góry Kalwarii miał się dołączyć @theDOG, ale niestety miał swoją imprezę i musiał zawrócić parę minut wcześniej.

Na zdjęciu widzicie przykład przepięknej polskiej myśli planistycznej w okolicy Radomia. Po lewej dwupasmowa droga z zakazem. Ja na DDR, który kończy znienacka bez możliwości zrobienia czegokolwiek, bo przecina rzeka. Za rzeką ciąg dalszy DDR. Więcej opisane tutaj.

Strava

Total tiles: 42 419
Max cluster: 8818
Max square: 56x56

#rowerowyrownik #kwadraty #100km #200km

Wpis dodany za pomocą tego skryptu
metaxy - 54 000 + 223 = 54 223
 Gonka do Warszawy

W sobotę chrześniak dziewczyny m...

źródło: comment_1615889148ktc8jvVSk0GEFk9MXAKUko.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@metaxy: Bardzo piękna wycieczka Panie Metaxy (ʘʘ)

Szkoda ze wyszło jak wyszło. W planach mam wycieczkę do Krakowa przez Ojców, więc może uda się z końcu wspólnie kilka km pokręcić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@metaxy: ta przeprawa przy starej 7, to kara za przejazd przez włości bez poinformowania gospodarza ( ͡° ʖ̯ ͡°)Na pocieszenia powiem, że zrobiono już jakieś kroki w celu dokończenia inwestycji.
  • Odpowiedz
@metaxy: ten mostek to absolutny majstersztyk ( ʖ̯)

Natomiast nogi mi nie działały wczoraj, jak się przymusiłem do wyjścia, żeby choć rower do serwisu wstawić krótką rundką, tak mnie przewiozłeś :D dzięki i do kolejnego! :3
  • Odpowiedz
kara za przejazd przez włości bez poinformowania gospodarza ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Desmosedici: a powiedz gdzie te włości, to następnym razem może uda się zawołać na trasę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@metaxy: przecież przejeżdżałeś przez Radom( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Śmieszki, ale jadąc alternatywną drogą trafiłbyś na lepszy asfalt, a że jechałbyś w kierunku mekki warchołów czyt. Brzózy to i towarzystwo by się znalazło.
  • Odpowiedz