Wpis z mikrobloga

"moj przyjaciel" zakupil btc tyle, że ucielo mu ok 70zł prowizji. Czy znacie jakies lepsze alternatywy niz ten kantor?

Tak zeby jak najmniej za to zaplacic? Czy to jest w ogole możliwe?

"kolega" tez Planuje zakupic dla testu od dwoch roznych zrodel, co najmniej jeden albo nawet i te dwa musza sprawdzic sie uczciwoscia 50/50

szuka tez jeszcze czegos z wiekszym wyborem SAA niz Ci znani tu jak ktos ma to bedzie wdzieczny.

#darknet #narkotykizawszespoko #wykopjointclub
  • 15
@#!$%@? bo to podstawy. Chcesz kupić saa bez Escrow? Nie ma sprawy zaraz zjawi się 10 Vendorow owego specyfiku, a następnie znikną razem z pieniędzmi.
Janos1k może ma.
@#!$%@?: Ogarnij sobie monero XMR, jest dużo lepsze. Aanonimowość w przeciwieństwie do BTC, szybkie przelewy i fee praktycznie zerowe w porównaniu do BTC kiedyś mi wychodziło 60gr a na BTC 60 czy tam 70zł :D
@ChilliVanillis: tak miałem wybór przyjacielu! paczkomat, ale teraz tylko pozostało mi czekać na efekt końcowy! na razie testowa ilość od dostawcy zeby sprawdzic! zobaczymy co z tego wyjdzie, jak nic to jestem w plecy pare stówek ale nie wierzę, że byłoby tu tylu złych ludzi co kierowałoby mnie na tą złą drogę! Więcej info prywatnie mogę ze swojego pierwszego doświadczenia dać! napisz do mnie Chilli! ludzie są bardzo uprzejmi tutaj, pozdrawiam
@#!$%@?: Tak, też byłem w szoku jak to sprawnie i fajnie działa bo z tym BTC to #!$%@? można dostać jak się płaci od #!$%@? siana za przelew który dochodzi po paru godzinach :( a tu masz XMR gdzie praktycznie natychmiastowo idzie, nie warto korzystać z BTC do takich płatności takie jest moje zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)