Wpis z mikrobloga

Miraski! Pokłóciliśmy się z niebieskim - on mówi, że grzywka u kobiety nie może być seksowna. Ja twierdzę, że to bzdura (°°

Panowie z wypoku, pomóżcie i dajcie znać, co wy uważacie na ten temat. Jak się okaże że grzywki są dla facetów kompletnie aseksualne, to zjem swój kapelusz, ale chcę się o tym najpierw przekonać metodą statystyczną.
zuba - Miraski! Pokłóciliśmy się z niebieskim - on mówi, że grzywka u kobiety nie moż...

źródło: comment_1615882274vznfu29EeJZgFwHLNJrDUo.jpg

Pobierz

Czy grzywka może być sexy u kobiety?

  • Tak 80.2% (1811)
  • Nie 19.8% (447)

Oddanych głosów: 2258

  • 51
  • Odpowiedz
@xhxhx: Sama właśnie już kilka razy próbowałam grzywki, i kończyło sie dokładnie w ten sposób, "łojezu co ja narobiłam", a jak odrasta to dopiero sie robi #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Już się pogodziłam z faktem że to nie dla mnie, bo nawet bez grzywki wygladam jak kartofel. No ale twierdzić że to NIGDY nie wygląda dobrze to też lekka przesada.
  • Odpowiedz
  • 0
@zuba ładnemu we wszystkim ładnie. A średnia półka powinna się trzymać zdala od grzywek. Nie bez powodu w brzyduli jest grzywka obecna jak jest "brzydka"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zuba: Z moich doświadczeń wynika, że posiadanie grzywki to praktycznie gwarancja problemów psychicznych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zuba: Tak ale pod warunkiem, że ma ładną twarz. Twój misio to doskonale wie ale probuje Ci dyplomatycznie powiedzieć że Tobie taka grzywka z pewnoscią nie będzie pasować a pewnie tylko pogorszy jeszcze sprawę.

Rozumiesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz