Wpis z mikrobloga

@sheeple: nie, zagłosują na niego tylko narodowcy, młodzi i ewentualnie ludzie uważający go za mniejsze zło od pisu
dwucyfrowy wynik będzie dla niego bardzo dużym sukcesem, fijołek i warchoł rozdadzą między sobą karty więc to jest tak jakbyś miał do wyboru na jaki rodzaj raka chciałbyś zachorować
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@sheeple: Wolę żyć jako niewolnik pod płaszczykiem wolności niż jako otwarty niewolnik katolickiego ekstremisty, foliarza i szura.

Zresztą jak można tego typa brać poważnie, dwa lata temu nie poszło mu w Gdańsku to teraz się spadochronuje do Rzeszowa? XDD
  • Odpowiedz
to teraz się spadochronuje do Rzeszowa?

@Tosh: LoL. Przecież to właśnie głosami okręgu 23, obejmującego m.in. Rzeszów dostał się do Sejmu, miażdżąc nawet kandydata PiSu
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@pesimist: Nawet nie wiedziałem - czyli to trzecie wybory, które #!$%@?ł w przeciągu jednego roku.

Czy to naprawdę nie daje do myślenia jego zwolennikom? Najwyraźniej może się zdecydować, czy chce być posłem, europosłem, prezydentem czy samorządowcem XD
  • Odpowiedz
@sheeple: a co to ma do rzeczy, braun pochodzi z torunia a na swojej liście ma kandydowanie na prezydenta polski, wrocławia, gdańska, a teraz rzeszowa
szuka po prostu możliwości wbicia się do głównego nurtu politycznego, co mu się w końcu udało
  • Odpowiedz