Wpis z mikrobloga

Część dostaw kart graficznych uległa znacznemu wydłużeniu z uwagi na niewywiązanie się z umowy jednego z dostawców który obsługiwał RTX 3090 oraz część RTX3080. Podjęliśmy starania by znaleźć dostawcę zastępczego który podejmie się sprowadzenia brakującej części towaru. Mierzymy się z wieloma utrudnieniami związanymi z dostępnością RTX3090, a fakt rosnących cen ETH przy zmniejszeniu produkcji przez firmę NVIDIA nie ułatwia tego zadania.

Jedocześnie informujemy, że w przypadku rezygnacji z zamówienia każdy z Klientów
nie mialem czasu kiedy odpisac :P

@techxshop: wiadomość podobną do tej tu mi napisali na mailu.
akurat zamowilem 3090 wiec jeszcze jestem w 45% oczekujacych, mysle ze jak do konca roku nie przyjdzie to bede walczył o zwrot kasy,
zastanawia mnie jeszcze tylko ze przez 3 miesiące jest aż tak ciężko znaleźć dostawce? przecież to z Ali ekspres towary przychodzą po 3 tygodniach.
i 2 rzecz co ma słaba dostępność do
@maly7485: towar był zamówiony i opłacony, jednak dostawca wycofał się z części zlecenia. W tym czasie ceny poszły mocno do góry, przez co nie jest łatwo znaleźć kolejnego dostawcę który zrealizuje zamówienia w tym samym budżecie. Staramy się zrealizować wszystkie zamówienia, ale niestety nie jest to łatwe w tej sytuacji. Z Klientów którzy znaleźli się wśród tych 45% część odstąpiło od umowy, każdy otrzymał zwrot zaliczki. W przeciwnym wypadku w Internecie