Wpis z mikrobloga

u ale jestem fajny bo używam windowsa, ee żadne gierki nie pujdom na linuksie to system dla ludzi któryz nie szanują swojeego czasu reeee patrzcie jakim jestem gównornym windowsiarzem, całe oprogramowanie jesgt na widnowsa, chrum KWWWWIIIIIII hehe dwa sytemy ustawień to jest to jak tam twój terminal lewaku???? dupka obsrana? zesrałeś się? gówno masz? gówienko ci leci z dupy? sraczka w spodniach?

#windowsphone #windowstogownojakichmalo
  • 7
  • Odpowiedz
@zwei: no ja obsrałem się przy próbach konfiguracji drukarki sieciowej na linuxie. W windowsie kilka klików i działa. Wszystkie tematy ludzi z tym samym problemem kończą się na "nie da się". Znikającego dźwięku po wybudzeniu linuxa też nie umiem naprawić i jedyne co pomaga to odpięcie i podpięcie kabla hdmi. Zajebisty system, taki nie za łatwy dla zwykłego człowieka.
  • Odpowiedz
@ZaQ_1: #!$%@? a sterownika swojego nie mogłeś napisać? bozia rączek nie dała? to jest właśnie dzisiejsze wychowanie - przyjść na gotowe to fajnie, zrobić coś samemu już nie bardzo. patch do kernela i już byś dołożył cegiełkę do rozwoju wolnego oprogramowania i ułatwił życie użytkownikom twojego modelu drukarki. ale łatwiej zapłacić microsoftowi, co?
  • Odpowiedz
@zwei: jakbym potrafił to bym zrobił i nie płakał. Rok w rok linuxiarze wkręcają ludzi, że to normalny system do domowego użytku, a jak przychodzi co do czego to "napisz swój sterownik i kompiluj własny kernel"
  • Odpowiedz