Wpis z mikrobloga

[PRACA]
PROGRAMISTA CAM 5-OSI

Smithstown Light Engineering (www.sle.ie), firma z branży urządzeń medycznych z siedzibą w Irlandii, poszukuje pracowników z doświadczeniem w programowaniu maszyn CNC z wykorzystaniem systemów CAM.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy z systemami CAM (preferowany Hypermill)

- znajomość sterowania Heidenhain

- język angielski na poziomie komunikatywnym


Mile widziane:

- doświadczenie w pracy z współrzędnościowymi maszynami pomiarowymi

Oferujemy:


- wynagrodzenie roczne 35000 Euro brutto

- dodatek zmianowy

- szkolenia

- pomoc w zakwaterowaniu

W związku z lokalizacją oddziału grupy SLE w Rzeszowie, osoby zainteresowane zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną do siedziby firmy Smithstown Polska.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim na adres biuro@smithstown.pl

#rzeszow
#praca
#cnc
  • 14
@krysztal1 jakie są koszty życia w Irlandii? Te 35k brutto rocznie to tak bez szału chyba. Hypermilla nie znam ale powermilla, mastercama trochę i nxa na 5 osi teraz mam. Jakbyście mieli powermilla to bym rzucał wszystko w #!$%@? i jechał:p
@kusprzyk: Mamy Powermilla do 2018 chyba, jakies stare Mastercamy, NXa, Solidworksa...
Ale jeżeli chodzi o CAM to wszystkie nowe projekty w Hypermillu i spokojnie mógłbyś się go tam nauczyć. Jeżeli dojdzie 17,5% dodatku za prace na 2 zmiany to już trochę lepiej to wygląda. Ogólnie firma dla ambitnych, przełożeni doceniają zaangażowanie i po zdobyciu zaufania można negocjować warunki.
Koszty - 400e pokój, 100e rachunki, 500e jedzenie - oszczędnie ale bez dziadowania.
@#!$%@?:

Szczerze mówiąc to nie mam porównania, zarządzam oddziałem firmy w Rzeszowie i interesują mnie stawki w Polsce.
Ile teraz płacą w Irlandii? I ogólnie na zachodzie Europy?