Wpis z mikrobloga

Sprzedałem konsolę na allegro, ale kupujący coś mi śmierdzi, strasznie był niezdecydowany i wydawało się że nie ogarnia. Zapłacił przez płatność z allegro ja zleciłem wypłatę. Przy kupnie podał adres do wysyłki lecz w wiadomości zapytał się czy za dodatkową dopłatą wysłałbym za granice. Oczywiście nie zgodziłem się bo za towar już zapłacił, a i tak nie chciałbym wysłać. Napisał że jeśli nie to mam wysłać na podany przez niego wcześniej adres. Chciał abym wysłał przesyłkę DHL oczywiście w zamówieniu jedyną opcją była poczta polska i tak to wyślę. To jest jakiś nowy przekręt czy o co tu może chodzić. @allegro_pl może doradzi.
#allegro #allegrolokalnie
  • 5
@StronaGlowna: paczkę wysłałem na podany za pierwszym razem adres. Przed tym jeszcze zadzwoniłem do niego i okazało się, że to Ukrainiec mieszkający w Polsce i pracujący za granicą. Jego wiadomości były strasznie dziwnie skonstruowane, ale po moich doświadczeniach z allegro uznałem to za normalne. Konsolę chciał dla dziecka. Musiałem mu dużo rzeczy tłumaczyć i już pomału nerwy mi puszczały, ale przynajmniej był miły. Pieniądze dostałem, paczkę wysłałem na podany za pierwszym
@MarchwiowySok: dzięki za odpowiedź, dobrze że się zakończyło bez przygód.

No u mnie też właśnie płatność KupTeraz przez allegro (PayU) - zleciłem wypłatę na konto ale jeszcze nie dostałem pieniędzy. Cała komunikacja jest przez allegro, w zasadzie kupujący pisał na olx czy można za pobraniem / wymiana za inny przedmiot, po czym kupił na allegro lokalnie (bo miałem wystawione tu i tu) - sam znalazł, podziękował i w zasadzie tyle (