Wpis z mikrobloga

@antonymous: nie prawda, ja go lubie, pamietam jak wysmiewalem go za fryzure na zel, zbedne aktorswo i nadmiar trikow, potem #!$%@? 50 bramek w sezonie i zamknal mi morde, nastepnie poszedl do Realu, gdzie trzy sezony pod rzad byli najlepsi, jest niezbitym dowodem na to, ze ciezko pracujac do czegos mozesz dojsc. Teraz ciesze sie, ze zyje w czasach kiedy moge go podziwiac za kunszt.
@bary94pl: xD drybling u Ronaldo ne istnieje od lat to raz, dwa - ja nie jestem profesjonalnym obrońcą, trzy żałuje, że ci odpisuje bo przeczytałem drugi raz twój komentarz i jest jeszcze bardziej idiotyczny niż mi się wydawało
Jak jest taki kozak to niech strzela w lidze mistrzów, a nie z drużyną, która jest bliska spadku do niżej ligi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@antonymous: @Wincyyyyj: @miroslaw_anonowski: co wy #!$%@? za dziecinade xD

Ronaldo niczego nie musi udowadniać bo już dawno to zrobił. Jest żywą legendą futbolu wraz z Messim. Teraz na stare lata próbuje jeszcze kręcić liczby i jak najdłużej utrzymać się na najwyższym europejskim poziomie, kiedy inni w jego wieku już dawno dorabiali sobie do emerytury w Chinach lub USA. To normalne że będzie miał przestoje i skuteczność bedzie z czasem