Wpis z mikrobloga

  • 4
Czy komuś nie działa lub działa bardzo wolno internet z #tmobile? Internet w telefonie oraz internet normalny z routera wifi? Mam tak na dwóch telefonach oraz dwóch routerach(oba to inny abonament) Aplikacje długo się wczytują, na komputerze strony również bardzo długo się wczytują, youtube itp nie da się oglądać.

#internet #tmobile może też problem ma ktoś w #poznan
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pio23: to samo u mnie, aż wszedłem na tag żeby zobaczyć czy ktoś nie ma podobnie, też Poznań, pisales do nich na tym chat obsługi klienta?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pio23: Jak masz router Huawei to Ściągnij sobie apkę hwmanager albo huactrl i sprawdź na mapie bts jaki nadajnik jest najbliżej ciebie, a potem ustaw na sztywno daną częstotliwość. U mnie pomogło i z 6 Mbps zrobiło się 30.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Oskins pisałem, ale nawet na tym czacie miałem problem bo wyskakiwalo że nie ma połączenia z internetem. Napisali ze ich technicy się tym zajmą. Napisz też, im więcej zgłoszeń tym lepiej
  • Odpowiedz
@Pio23: U mnie to samo, a mieszkam w Ostrowie. Mam mobilny w t-mobile, resetowałem router, przekładałem sim do telefonu - nadal nic. Problem pojawił się chyba jakoś po godzinie 15 i tak działa nie działa z przerwami
  • Odpowiedz
@Pio23: Na kompie ściągnij aplikację i zmień częstotliwość na taką żeby sygnał leciał z najbliższego albo najmniej obciążonego BTSa. Zmiana jest zapisywana na routerze, więc będzie działać i na telefonach. Najlepiej popróbuj z różnymi częstotliwościami i popatrz na parametry. Ja używam programu LTEWatch, a tutaj masz wyjaśnione co oznacza dany sygnał: https://jackiewiczowie.blogspot.com/2014/10/parametry-sygnau-lte.html Mam elegancko 20/20 Mb/s i ping średni 27ms, 0% straty ale mam blisko BTS na Ratajach
  • Odpowiedz