Wpis z mikrobloga

Gnoje z pisu wiedząc, że młodzi na nich nie zagłosują, to za wszelką ceną chcą się ich pozbyć albo przez zmuszenie do emigracji albo przez rozwalanie im życia, patrz zamykanie galerii, kin, klubów, restauracji, gdzie stare baby i dziady moherowe nie przychodzą. Dawanie 14, 15-tek, a dla młodych bez dzieci i zarabiających więcej niż średnia krajowa dopierdzielą podatek na poziomie 30%. Jedyne o czym myślę, to wyjechanie z tego kraju do zgniłego zachodu.

  • 28
  • Odpowiedz
@202492: ja jestem młody i głosuje na PiS, oraz namawiam do tego znajomych. Tyle co oni nam dali, to żadna platforma nawet nie jest w stanie nam obiecać.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 282
@202492: dodaj do tego szmacenie polskiej waluty i efekt, jaki wywoluje ono w dobrach materialnych, takich jak nieruchomosci.

Albo prawo pisanie na kolanie, przez co procent zagranicznych inwestycji spada od 2016 r.

Albo wykorzystywanie SSP do realizacji polityki rzadu - vide szpitale tymczasowe
  • Odpowiedz
gdzie stare baby i dziady moherowe nie przychodzą.


@202492: oczywiście, "imprezy" (msze, różańce, roraty i nie wiem co jeszcze, nie znam się) na których te dziadygi i babsztyle się regularnie pojawiają są jak najbardziej dozwolone.
  • Odpowiedz
patrz zamykanie galerii, kin, klubów, restauracji,


Opie, to zagranicą jak ww lokale są pozamykane to też wina pisu?( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@202492: nie rozumie. Nienawiść do PO, nie wyklucza nienawiści do PiSu. Nigdy z tego gówna nie wyjdziemy, jak alternatywa dla PiSu jest PO, dokładnie tak było przy poprzedniej zmianie i chcąc się pozbyć Platformy, wpadliśmy w większe gówno.
  • Odpowiedz
@202492: Ty nie możesz po prostu tam iść, a pomyśl o właścicielach takich przybytków. Zero pomocy, z podatków też nie są zwolnieni (zus, koncesja). A co z pracownikami, którzy dużo nie zarabiali, więc nie odłożyli sobie na nie wiadomo jaki czas życia bez dochodów. Na "zgniłym zachodzie" też są restrykcje, bo nie chodzi tylko o to, że młodym ludziom covid jakoś bardzo nie szkodzi (chociaż to nie do końca prawda,
  • Odpowiedz