Wpis z mikrobloga

#samochody
#pytanie
Zastanawiam się nad kupnem autka.
Rozważam między :
Passat b6 2.0 TDI 2006
mondeo MK4. Nie wiem jeszcze jaki silnik ale Na pewno benzynowy.
Proszę o sugestie, rady. Czego się wystrzegać przy tych modelach. Ewentualnie jaki silnik wybrać...
Wady-zalety
Z góry dziękuję
  • 8
@nokash 2.0TDI z tych lat sobie odpuść. Jak szukasz spokoju to albo 1.9TDI albo 1.6MPI. Ew. 2.0TFSI na pasku, ale tam tez kilka rzeczy trzeba przypilnować (akurat mialem BWA przez 3 lata to trochę o B6 wiem). Poza tym w B6 lubią padać kolumny kierownicze i hamulec automatyczny, lubią stukać silniczki nawiewów.

Mondeo w 2.0TDCI będzie dużo bezpieczniejszym wyborem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nokash: Z tymi autami to ja moze inaczej: O silnikach pytaj madrzejszych. Ja wiem tyle ze elektryka w Mondeo nie ma jeszcze najgorszej opinii. Natomiast nie spotkalem wsrod znajomych nikogo kto kupilby w PL "Paska" bez miny. To sa tak rozchwytywane auta ze nikt dobrego, mam wrazenie, nie sprzedaje. A Mondeo juz kuzyn drugie zakatowal. I kazde u niego wytrzymalo dlugo, zbyt dlugo... Dlatego polecam. (Nie znasz kuzyna. On po pijaku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nokash: Chcialbym zeby to byla pasta. To serio zycie samo, gosc mieszka dawno za granica i ma troche dystansu wiec moge sobie posmieszkowac. No i przestal juz z rok dobry, jezdzic pod wplywem i zapominac gdzie fure zostawil. Ale bywalo niesmiesznie i dobrze ze ma debil wiecej szczescia niz rozumu i nikogo nie zabil. ( ͡ ͜ʖ ͡)