Wpis z mikrobloga

Chryste co za idiota. Dla osoby grającej po 11 godzin dziennie poe jest zbyt łatwe. No kto by pomyślał xD Teraz weźmy sobie stronkę craftsofexile.com i spróbujmy zrobić takiego chesta z elevated modami pasującymi do naszego buildu. Jedna pomyłka i równowartość maven orba idzie się #!$%@?ć. Na tą chwilę gdy piszę swoje żale ten orb kosztuje około 11 exów i daje nam 50% szans na trafienie jednego z 2 modów, gdy dopiero zaczynamy craftować item. Im dalej w las tym szanse są mniejsze na zrobienie gg itemu. Wpompowałem ponad 250 exów w hot autobombera i wciąż nie mam ani jednego mirror itemu. Gdzie ci wszyscy gracze z perfect gearem? Prawda jest taka, że czas pomiędzy grindowaniem a otrzymywaniem upgrade'ów naszej postaci jest teraz relatywnie krótki i istnieje szansa, że nie #!$%@? swoich craftów. W końcu można się poczuć jakbyć serio coś craftował a nie spamował chaosami czy w wersji bogatszej exaltami ale jak #!$%@? 20h dziennie jako streamer to serio harvest jest zbyt op. Co za idioci

#pathofexile
bubr32 - Chryste co za idiota. Dla osoby grającej po 11 godzin dziennie poe jest zbyt...
  • 24
  • Odpowiedz
@Elec: taaa ale ja tam się nie poczułem urażony tym wysrywem o polsce. Najbardziej mnie #!$%@?ą takie właśnie szczurki, które niczego nie osiągnęły i wyciągają #!$%@? wnioski z dupy. Tutaj mamy legitne wyjaśnienie tematu przez gościa, który w każdej lidze ma kozackie osiągi. Ok, jest streamerem ale wie co się kroi i jak zawsze oberwie klasa średnia co bardzo dokładnie wyjaśnia. Szykujmy się na zajebistą retencję i dominację jednych buildów nad
bubr32 - @Elec: taaa ale ja tam się nie poczułem urażony tym wysrywem o polsce. Najba...
  • Odpowiedz
@Elec: dokładnie o to chodzi. W dodatku Mat porusza ciekawą kwestię - harvest pozwolił na eksperymentowanie z buildami przez co słabe buildy są grywalne i mtxy do nieużywanych wcześniej mtxów się sprzedają. Jak każdy będzie grał zombiakami w następnej lidze to może pójdą po rozum do głowy.
  • Odpowiedz
@Elec: @bubr32: ale jak to #!$%@? płaczki macie czelność krytykować GGG. Jesteście noobami ewidentnie i tyle, wystarczy nauczyć się gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lrrr: nauczę się ( ͡° ͜ʖ ͡°) może jak będę kupował dostatecznie dużo mtxów to dostąpie zaszczytu rzucania exami w 40c item licząc że zrobi sę z tego mirror gear
  • Odpowiedz
@bubr32: Ale kto Ci powiedział, że PoE to jest gra dla ludzi co grają po 2h, a bo praca a bo szkółka?
Sama nazwa firmy to #!$%@? GRINDING Gear Games. 2h to dla ciebie grind? bo dla mnie to casual gaming i tacy powinni mieć mniej niż Ci pizgają po 10h
Jednak tak nie jest, bo jak ktoś ma łeb na karku, to uwierz mi craftując itemy robił tyle co ten
  • Odpowiedz
@Noggenfogger: ggg w zębach zaniesie przeprosiny zobaczysz xD 2h dziennie grania to mało jak masz 12 lat i sprawdzian z pszyry to jedyne twoje zmartwienie. Już od razu wiem z kim mam do czynienia jak tak pisze.

Edit: Już widzę jak mając pełną wiedzę i zero exów robisz te mirror itemy w 1 tygodniu ligi. Ja #!$%@? ile debili wokół xD
  • Odpowiedz
@bubr32: a niech robi te mirror itemy, #!$%@? w typa xD serio najgorsze jest to że ludzie myślą że to jest jakiś wyścig, grasz dla przyjemności? #!$%@? noobie musisz mieć EXY MIRRORY ROZUMIESZ
  • Odpowiedz
@Noggenfogger: Ale #!$%@?, przecież ci którzy grali po 12h dziennie i tak mają więcej niż casuale. Całe hurr durr rozchodzi się o to, że craftowanie itemów w poe zarezerwowane jest dla 0.1% społeczności. Myślisz, że kto używa exów do slamowania? Bo na pewno nie ten gość który jak wydropi exalta to pisze o tym na globalu, żeby się pochwalić. Dzięki harvestowi ludzie mogli zacząć bawić się craftowaniem i im się to
  • Odpowiedz
@Jednorenki_Bandyta: No taa, teraz system taki fajniutki, że istnieje build, który tankuje skilla, którego nie masz PRAWA tankować. A mowa tutaj o Carrion golemach z pewnymi trickami w eq.
Poniżej dam ci linka do filmu, na którym gościu tankuje WSZYSTKIE spelle Maven. I nie chodzi tu o jakieś #!$%@? kulki, które tankuje byle jaki bolid z odpowiednimi defensywami.
Ten build tankuje eksplozje za złą kolejność w grze, a to zadaje dobre
  • Odpowiedz
@Noggenfogger: Ale co w związku z tym buildem? 1 mirror to 600+exów btw, więc bez przesady że to tak mało. Całe survi w tym buildzie to przecież mądre dobranie itemów z konwersją przyjmowanego dmg + typowy aura stacking. We wcześniejszych ligach ludzie latali aura/herald stackerami mając przy tym 2 razy tyle obrażeń, tankowali storm u Sirusa, beamy shapera i jakoś świat się z tego powodu nie zawalił.
Puzzle u Maven to
  • Odpowiedz
@KosmoDzban: Tankowanie Sirusa to moge ci zrobic za 150-200ex pathfinderem pod stacking flaskowych clusterow chłopie. Tam masz flaski dosłownie nonstop uptime na Sirusie. Kto ogarnia crafting clusterów i nie chce mieć awakened gemów, to nawet taniej o dobre 50-60ex.

To nie jest 63k :
"Deals 42571 to 63857 Physical Damage
100% of Physical Damage Converted to Fire Damage
100% of Physical Damage Converted to Cold Damage
100% of Physical Damage Converted
  • Odpowiedz
Liga atm jest już martwa dla kogoś kto zrobił co się da i swoją większą walutę przetopiłem na euro, a resztę rozdałem gildi, więc nie mam jak Ci udowodnić, więc możesz uznać, że wygrałeś walkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Noggenfogger: tak myślałem gościu, że tylko tak #!$%@? a jak przyszło co do czego to się zesrałeś i pojawił się argument, że już nagle nie ma tych hajsów
  • Odpowiedz