Wpis z mikrobloga

Mirki, doświadczyłem tego co gopro robi najlepiej, czyli problem z odczytem z karty sd. Po powrocie z krótkiego urlopu postanowiłem wrzucić filmiki na chmurę. Nie nie mogłem wcześniej, bo nie miałem neta. Odpalam gopro, a tam komunikat, żebym sformatował kartę, bo to jedyna opcja, żeby ją naprawić (°° .
Udało mi się odzyskać materiały za pomocą programu testdisc 7.2. Pliki jpeg w większości są w dobrej rozdzielczości, a część w bardzo małej. Na 64 filmiki działa 11, reszta pokazuje "nie można renderować pliku". POMOCY!!

Pytanie: jest szansa na odzyskanie większej liczby filmów? Jakiś lepszy program do odzyskiwania?
Czy można te odzyskane pliki (mp4), jakoś naprawić, albo coś?
Czy life i brutal and full of zasadzkas, mirek formatuj kartę i żyj dalej...

Nie wiem czy chce się bawić w płatne programy (chyba, że nie będzie drogo), ponieważ to tylko filmiki robione dla fanu, tak żeby było co powspominać przy piwku (albo żeby pokazywać kumplowi jak szoruje tyłkiem po stoku XD)
Uprzedzając pytania o kartę: SanDisk Extreme 128GB (według strony gopro jest ona polecana przez producenta).

#gopro #informatyka #odzyskiwaniedanych #kamerasportowa #pytanie
  • 2
@locket: Spróbuj pobrać ZAR recovery na kompa, chociaż jak już próbowałeś odzyskiwać to raczej nic nowego stamtąd nie wyciągniesz. Potem sformatuj i po prostu od nowa, chociaż ja bym na Twoim miejscu się bał używać zepsutej karty. Sam miałem jakąś chińską tanią z tesco i jak mi się popsuła to nie tykałem żeby pliki odzyskać, ale teraz u mnie leży nieużywana w szufladzie, bo zdążyłem kupić nową. Współczuję, bo wiem jak