Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałbym pójść do jakiegoś specjalisty, najbardziej mi na myśl przychodzi psycholog, ale nie wiem czy to jest osoba do której się idzie z takim problem jaki mam ja. Jestem w zwiazku ponad 3 lata z różową, mam 24lvl. Po prostu od ponad roku czuję wypalenie w związku z mojej strony, różowa zaczyna mi być zupełnie obojętna. Jak się spotykamy to nie mamy o czym rozmawiać, a jedyną atrakcją jest seks, na którym też mi coraz mniej zależy. Różowa też jest trochę toksyczna, mamy odmienne charaktery. Po prostu chciałbym się zwrócić do jakiegoś specjalisty, nie wiem, czy psycholog to dobry pomysł, ale chciałbym żeby ktoś spojrzał na tą całą sytuację z boku i doradził mi czy jest sens naprawiać ten związek czy może powinienem sobie dać spokój, co mógbłym zmienić itp.

#pytanie #corobic #feels #zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #604ca1004fe83c000a904472
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 5
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania może potrzeba iść na browar z przyjacielem lub kumplem, wygadać się i zobaczyć jakie przemyślenia będziesz miał. Mężczyźni często sami borykają się z problemami, bo ich uzewnetrznianie jest rzekomo niemęskie. Ale rada bliskiej osoby potrafi zdziałać cuda, zawsze rady są subiektywne, ale potrafią rzucić zupełnie inne spojrzenie na sprawę. Jeżeli brak takiego, to faktycznie psycholog może być pomocny.
  • Odpowiedz
Annika: A co Ci tu psycholog pomoże? Jeśli nie pasujecie do siebie, a jeszcze laska jest dodatkowo toksyczna i widzisz starania tylko z jednej strony to psycholog nic nie pomoże, tylko zakończenie tego związku. Nie napisałeś co dokładnie się dzieje i czemu toksyczna więc też ciężko orzec, czy faktycznie jest jak opisujesz. Poukładaj sobie co do niej czujesz i czy myślisz, że to związek o który warto walczyć.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
WiedźmińskaLoszka: Zróbcie sobie dzieciaka, przestaniecie myśleć o dopasowaniu. A tak na serio... zróbcie sobie dzieciaka. Ludzie mają taki instynkt, że jak zbyt długo nie mają dzieci z kimś w związku, to instynkt myśli że ta druga osoba jest bezpłodna, więc żeby nie przegrać w ewolucję sugeruje zmianę partnerki na płodną.

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz