Wpis z mikrobloga

@aIkohoIik ty jesteś debil czy co? XD przecież palantir to spółka z tak jasna przyszłością że ja #!$%@?. W tym tygodniu podpisane 2 duże umowy. Praktycznie co tydzień wpada coś nowego. Buja kursem całego nasdaqa ale palantir da sobie radę o ile krach giełdy tego nie pokrzyżuje.
  • Odpowiedz
@aIkohoIik: jak grasz to nic dziwnego że w końcu przegrasz. Jedyna droga żeby rozsądnie zarobić to inwestować przez wiele lat, powoli i rozważnie. Przez tydzień to nawet ta korekta dobrze się nie skończyła a ty już byś chciał zysków. Łatwo tu stracić hajs jak się nie ma doświadczenia
  • Odpowiedz
@lifiy42740: Jak mi kiedyś zamknęło w nocy pozycję (zabrakło marginu) na -4000 zł, to od tamtej pory nie mam większego kontraktu niż 0.02, a Ty widzę 0.30 ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
ty jesteś debil czy co? XD przecież palantir to spółka z tak jasna przyszłością że ja #!$%@?. W tym tygodniu podpisane 2 duże umowy. Praktycznie co tydzień wpada coś nowego. Buja kursem całego nasdaqa ale palantir da sobie radę o ile krach giełdy tego nie pokrzyżuje.


@KochanekAdmina: To jest ten palantir co cały czas straty przynosi i nic nie zarobił jeszcze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: spoko nie będzie krachu tak bez powodu. Najszybciej wirus zmutuje do jakiejś mega kurierskiej postaci to wtedy wywalam co mam. A tak to nic nie będzie, no-brain market. Dolary lecą z nieba. Nie rozumiem czemu miało by być inaczej.
  • Odpowiedz