Wpis z mikrobloga

Mirki, @drtusz, jaka drukarke poleasingowa do domu? Czasami potrzebuje cos wydrukowac dziecku do szkoly, powiedzmy raz na tydzien i bardziej bym celowal w laserowa. WIFI nie musi byc, wazne zeby bylo USB i miala stery pod Win7 i Win10. Duplex mile widziany, ale tez nikoniecznie jesli ma znacznie podniesc cene.
Jesli poleasingowe to jakiej firmy? Brother, Ricoh, HP, KYOCERA? Jaki przebieg jest akceptowalny, do 10 000 stron?
Znalazlem EPSON AL-M300DN za ok. 200 zl i przebieg 3 tys. - 15 tys. kartek. Brac?
Albo poleccie jakas nowke do 500 zl.

Ceny nowych drukarek i webcamow to jakis kosmos obecnie, wiec musze lyknac uzywke.
Gdyby Brother HL-1110E tak nie gial papieru, to bralbym ten model..
  • 5
Ewentualnie jakies urzadzenie wielofunkcyjne z drukarka atramentowa, zeby moglo drukowac nadal w czerni nawet jak skonczy sie kolorowy tusz i zeby jakosc druku nie byla kompletna tragedia. Czasami dziecku chcialbym wydrukowac jakis obrazek.
Baaardzo chetnie cos co obsluguje tanie zamienniki. Moge tez samodzielnie uzupelniac tusz strzykawka w oryginalnych kartridzach.
Poleasingowych drukarek nie mam w swojej ofercie, mogę polecić coś ze swojej oferty, ale z tymi wymaganiami niestety w kwocie 500zł nic nie posiadam. Duplex, to droga funkcja, która podwyższa wartość sprzętu. Poza tym drukarka laserowa, do tego kolorowa to koszt ponad 1000 zł. Jeśli chodzi o atramentowe urządzenie, to też z tanimi zamiennikami mogę polecić coś, ale w większej kwocie. Np. Urządzenie wielofunkcyjne Epson Expression Home XP3100, kosztuje ponad 600 zł,