Wpis z mikrobloga

Dostałem takiego emaila:

Witaj, dowiedziałem się z pewnego źródła o twoich krypto oszczędnościach. Mieszkam w tym samym mieście co ty i znam twój adres zamieszkania.
Mogę z chłopakami zrobić napad w każdym momencie i zaatakować ciebie albo twoją rodzinę. Nie licz na zabezpieczenia domu, to nie będzie moje pierwsze włamanie. Nie będziesz też pierwszą ofiarą śmiertelną.
Za 1000 zł na podany adres możemy zapomnieć o całej sprawie. Z tego co widzę masz spore oszczędności więc to nie będzie kłopot.
Masz 48 godzin na dokonanie wpłaty albo poleje się krew i będziesz przykładem że czasem lepiej wpłacić niż zignorować wiadomość.

Jestem profesjonalistą, używam kryptowaluty Monero, której zabezpieczeń nie umie złamać żadne państwo na świecie.
Jeżeli nie wiesz w jaki sposób nabyć Monero bez weryfikacji tożsamości (KYC), skorzystaj z poniższego poradnika.

1. Wejdź na stronę kantoru fixedfloat . com
2. W polu SEND wybierz walutę, w której trzymasz swoje kryptooszczędności
3. W polu RECEIVE wybierz Monero
4. W polu Your Monero address podaj 84AnfinDhm4DgDR1gU3vrPTPGGWhEhcscZUupzUysha68BEt7978XvJNwpAsm1NH17QPuGN22wjvCP6LGrfiXy8nP7c7yQF
5. Pozostaw ustawiony przycisk Float rate (0.5%)
6. Kliknij EXCHANGE NOW
7. Dokonaj w określonym czasie płatności na wygenerowany dla Ciebie, unikalny adres

Zegar tyka...
  • 5