Wpis z mikrobloga

ale tyle to ja wiem, nie pytam was o wycenę, nie musicie się spuszczać tutaj. Dostałem info o tym że koszt 2100 u niego po fakcie jak wszystko zrobił


@RikBig: proste pytanie jakie auto, nie gorączkuj się tak xD Mechanik zachował się nieprofesjonalnie jak najbardziej możesz mieć do niego pretensje i się z nim bujać po sądach i rzeczoznawcach.

Chyba, że cena uczciwa, to płać i więcej do typa nie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@heidd
@Czarna_ksiazka nie wiem jak się rozwiązuje takie sytuacje bo ja niezbyt się znam na samochodach a u mechanika byłem bardzo rzadko z poważnymi rzeczami. Szukam po prostu dobrych rad. Nie chcę się kłócić ale no uważam że za dużo.
  • Odpowiedz
@RikBig: Jedź po samochód, na miejscu powiedz, że nie akceptujezz tej kwoty i że mają nie robić. Jeżeli twierdzą, że kazałeś im to zrobić i zaakceptowałeś cenę - niech pokażą na piśmie. Jak nie będą chcieli wydać samochodu, dzwonisz na policję. Prawo jest po twojej stronie, nie mogą Ci przetrzymać samochodu wbrew Twojej woli, a papierów na nic nie mają. Wyjedziesz od nich tym samochodem nie płacąc złotówki ale licz
  • Odpowiedz
@RikBig: A no i nie mów nic przez telefon, że nie akceptujesz kwoty czy że za dużo bo zanim przyjedziesz to ci tak #!$%@?ą auto, że te 2.5k to beszie przy tym mały pikuś
  • Odpowiedz
nienawidzę takich mechaników... Zajęło mi z 1,5 roku zanim znalazłem takiego


@aksal89: Dużo rzeczy robię sam u siebie bo aż mnie skręca jak grzebie mi jakiś partacz przy moich samochodach bo mam takie szczęście że prawie zawsze coś spieprzy. No ale wiadomo, nie do wszystkiego mam umiejętności i narzędzia czy maszyny, zatem mając mechanika w rodzinie i robiąc trudniejsze rzeczy z jego pomocą w tym warsztacie po godzinach czuję się
  • Odpowiedz
@vertical: Ja tak samo - co tylko mogę staram się robić sam, ale od paru lat mam "mój" znaleziony warsztat, gdzie w końcu nie robią żadnej samowolki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@heidd
@robertx nie, miasto 200 tys niecale mieszkańców. Ja wiem ze tam było masa rdzy i wszystko do wymiany ale no sam nie wiem, dużo poszło. Nie jest to samochód z salony i najlepszy na świecie by tyle pompować w niego
  • Odpowiedz
@RikBig: Jak nie chcesz iść na noże z gościem (ja bym szedł, nie lubię być dymany) to po zapłaceniu poproś o fakturę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i co ci odpowiedział jak zapytałeś czemu nie zadzwonił ustalić kwoty zgodnie z umową?
  • Odpowiedz
@RikBig: Skoro nie masz kasy to po co stawiałeś do mechanika? Liczyłes za za flaszkę Ci zrobi całe zawieszenie? Nie stać cię po prostu na posiadanie auta w takim razie. Sprzedaj lub zezłomuj i kup sobie bilet miesięczny albo rower (na porządny też cię nie będzie stać)
  • Odpowiedz