Wpis z mikrobloga

Amouage Memoir za mną chodzi. Gugluje i... wiem, że za chwile poczuję się jak na elektrodzie, ale dlaczego taka rozbieżność cenowa na ceneo? Czy niemal dwie stówy różnicy wynika z tego, że perfumeria24h sika do perfum, Notino chce zedrzeć ze mnie ostatnie pieniądze, czy ja nie znam jakiegoś złotego sekretu? ;-) Poważnie pytam, skąd ta różnica, Panowie eksperci? Bo samo słowo "tester" nie sprawi, że perfum będzie inaczej "woniał", hm?

A i drugie pytanko - https://www.perfumeria-arcadia.pl/papyrus-oud-71-parle-moi-de-parfum pchać się w to, czy aż tak dużej różnicy od Bentleya "czarnego" (cholernie uwielbiam ten zapach kadzidła) nie ma? W końcu Bentley Absolute kosztuje ułamek ceny Papyrusa, a w kraju bida.

#perfumy
  • 17
  • Odpowiedz
Notino chce zedrzeć ze mnie ostatnie pieniądze, czy ja nie znam jakiegoś złotego sekretu?


@ReksioZaglady: Tak, chce.

Bo samo słowo "tester" nie sprawi, że perfum będzie inaczej "woniał", hm?


@ReksioZaglady: Tak, sok w testerze będzie taki sam jak w produkcie i ewentualne różnice będą zależeć od partii produktu
  • Odpowiedz
@vizori: to chyba poszukam kogoś, kto może odlać kilka kropel, bo niemal 700 stów za perfum którego się nie zna, to... może ja po prostu za mało zarabiam? ;-)

A i dzięki za rzeczową odpowiedź. Rozumiem, że perfumeria24h nie jest na czarnej liście, hm?
  • Odpowiedz
A i dzięki za rzeczową odpowiedź. Rozumiem, że perfumeria24h nie jest na czarnej liście, hm?


@ReksioZaglady: Nie pamiętam, wejdź na perfumehub.pl i sprawdź :p

I papyrus ouda ja mogę mieć w dekancie, ale będę dostępny dopiero przy poniedziałku. Gdybyś nikogo nie znalazł to się przypomnij : >
  • Odpowiedz
@CheapiesLover: dzięki, nie doszedłem nigdy tak daleko w poradniku, a tam szukajka... a ja debil cały czas gugla używam, człek się uczy całe życie (bo całe życie głupi?). Zatem zasi... sklep jest na białej liście, dzięki!

@vizori: super, jak dożyję, to przypomnę się w poniedziałek. A i może znajdziesz coś w okolicach kościoła, miry, kadzidła? Felix mi kiedyś kilka podesłał i właśnie Amouage Memoir mnie rozłożył na łopatki
  • Odpowiedz
CdG Avignon


@vizori: nie miałem okazji, ale ponoć pachnie jak woda po myciu podłogi w kościele, zatem zapowiada się ciekawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To coś tam wykombinuj, postaraj się nie zrobić krzywdy mojemu portfelowi, a ja w poniedziałek się do Ciebie odezwę.

I dzięki :-)
  • Odpowiedz