Wpis z mikrobloga

#zegarki

Witam Mirków,
przymierzam się do kolejnego zakupu, a ponieważ w kolekcji brakuje mi nurka to właśnie czegoś w tym stylu szukałem. Z budżetem do 1500 nie ma wielkiego wyboru bo tak naprawdę do wyboru tylko japońska klasyka. Czy znacie coś sensownego w tej kasie? osobiście w oko wpadł mi BN0205-10L, miał ktoś kontakt i mógłby coś powiedzieć na jego temat? Jak sprawuje się ta technologia wzmocnionego tytanu od Citizena? Faktycznie nie rysuje się od patrzenia jak jest to w przypadku innych tytanowych zegarków? Liczę na opinie odnoście mojej propozycji i na inne ciekawe propozycje B)
Niewielka_Rzepka - #zegarki

Witam Mirków,
przymierzam się do kolejnego zakupu, a ...

źródło: comment_1615409107HGJ7piAtnOfcddR5h3AObL.jpg

Pobierz
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niewielka_Rzepka: jak szukasz kwarca, to ciezko trafic lepiej niz citizen z eco drive w tym budzecie. Jak dopuszczasz/rozwazasz automaty, to moze warto popatrzec na microbrandy? Spinnaker, Dan Henry, RLG? Zelos chyba troche poza budzetem
@m_bielawski Co do mechanizmu nie mam preferencji szczerze mówiąc, ale do microbrandów mam dosyć sceptyczne podejście. Nie wiem dlaczego ale jakoś nie spieszy mi się żeby dodawać je do kolekcji mimo że o dan henrym dużo dobrego czytałem i oglądałem.