Wpis z mikrobloga

Mirki. Jako, że moja sytuacja finansowa zaczyna przypominać stertę obornika (tzn. gówno mam) #sprzedam grę na #nintendoswitch Bayonetta 2. Może ktoś chciałby się odmóżdżyć przy tym slasherze. Mi niezbyt się spodobała, pograłem kilka godzin i rzuciłem ją w kąt.
90 zł + koszty wysyłki. Preferuję paczkomat.

Powoli myślę też nad sprzedażą konsoli. Nie chce mi się grać i od ponad trzech miesięcy niepotrzebnie się kurzy. W związku tym może jest ktoś na tyle zorientowany, aby pomóc mi wycenić ile mógłbym zawołać za konsolę kupioną w październiku 2019 roku, która była używana sporadycznie, w 90% w trybie zadockowanym oraz jak to zorganizować, aby koszt wysyłki był jak najniższy dla kupującego?
Oczywiście posiadam oryginalne opakowanie, a oprócz samego zestawu z konsolą, który jest kompletny mógłbym dorzucić bezprzewodowego pada QSmart 007, etui oraz stojak na pudełka z grami.
Oprócz Bayonetty 2 mam też kilka pudełkowych gier (Zelda BotW, Super Mario Maker 2, Starlink i Fifa 19), które mógłbym sprzedać w zestawie z konsolą, jednak chyba lepiej byłoby spieniężyć je osobno?
r3v - Mirki. Jako, że moja sytuacja finansowa zaczyna przypominać stertę obornika (tz...

źródło: comment_1615403791LUgLhYWJUch04MFx5ofKlz.jpg

Pobierz
  • 9