Wpis z mikrobloga

@nyo7 powiedz mi gdzie takie coś sprzedają. Moja żona jest rzeźbiarką ceramikiem, jak jej powiem ile takie coś kosztuje za m2 to się za głowę złapie że to w ogóle możliwe. Od 10 lat obserwuję pracę ceramików i te płytki są kompletnie technicznie, pod każdym względem źle wykonane. Ale to nie moja sprawa. Widzę potencjał do budowy konkurencyjnej firmy do tej, z której ty korzystasz. Daj znać co i jak.
  • Odpowiedz
@nyo7: Na tym ostatnim zdjęciu wyglada super, ale właśnie w tym układzie, w którym tylko jedna ściana jest ciemna, a reszta przed wykończeniem wyglada jasno. Podobną ideę zastosowałam w swojej małej łazience - ciemny zrobiłam narożnik prysznicowy a całą resztę łazienki na biało. Czy u was z drugą ścianą wyłożoną na ciemno i z ciemną podłogą nie boicie się, że przestrzeń zrobi się za ciężka/ciasna? Same płytki rewelacja, z rdzawą fugą
  • Odpowiedz
@nyo7: same płytki w jałowym otoczeniu wyglądać mogą słabo, te same płytki już w wykończonej łazience/pomieszczeniu zrobią robotę. Po prostu zawołaj do efektu końcowego, bo tak nic nie można powiedzieć sensownego.
  • Odpowiedz