Wpis z mikrobloga

#gme przekroczył właśnie barierę 234$, czyli tyle za ile kupowałem ponad miesiąc temu, tylko po to żeby patrzeć jak momentalnie jebło na ryj. kupiłem tylko za pare stuw i nie sprzedaje bo doszedłem do wniosku, że nie warto, bo zarobione kilka dych w żadnym stopniu nie zrekompensuje mi trudu włożonego w wypełnienie pitu xD rozważę jak będzie short squirtle i bedzie po 50k USD jak bitikon xD (jk) niemniej jednak przypomniało mi się jak p0laczki miały potężną radość i jeden z nielicznych wesołych dni w roku, kiedy ku ich uciesze gme spadło poniżej 50$ i była wielka euforia że wykopki nie zarobiły xD kto uśredniał w dołku i wchodził po jaja dziś ma ucztę, a przez ostatni miesiąc doświadczał takiej karuzeli emocji jakich @BezkresnaNicosc i @fishhero nie odczują przez całe żyćko psa ogrodnika. To the moon koledzy, chyba wpłacę 12 zł zamiast isc na kebab mniam mniam
powodzenia - #gme przekroczył właśnie barierę 234$, czyli tyle za ile kupowałem ponad...

źródło: comment_1615304424b7OE1PrhgSdshvleZ6Tudt.jpg

Pobierz
  • 9
@powodzenia: O to to kupiłem jak było ponad 300 chwilę byłem na plusie teraz wiadomo na minusie i mimo że wrzuciłem tylko niecałe 100$ to zabawa z obserwowania kursu jest lepsza niż jakiekolwiek zyski z tego