Wpis z mikrobloga

Szanowni wykopowicze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jestem dość młodym inżynierkiem zarabiającym gusowską średnią krajową z hakiem. Znam biegle dwa języki obce, jestem inteligentny, oczytany, przystojny, wysoki, nie mam kompleksów - generalnie przeciwieństwo 7/8 z was ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pytanie brzmi: Patrząc na polske i polaków przez ostatnie kilka lat i mając świadomość tego co czeka ten kraj w najblizszych kilku latach podajcie jeden powód dla którego mam nie skorzystac z oferty pracy w cywilizowanym kraju i mam tu zostać i utrzymywać patusów wyklętych w discopolo zaklętych? Rzygam na wasze polackie pisowskie i konfiarskie mordy jak patrzę na nie na ulicach i w sklepach ( ͡° ͜ʖ ͡°) nienawidzę was za to jacy jesteście głupi, homofobiczni, ksenofobiczni, rasistowscy i jak łatwo dajecie się manipulować i rozgrywać takim miernotom jak te obecnie rządzące. Nie zasługujecie na przyszłość inną niż dymany motłoch z aspiracjami na tandetną oligarchię spod znaku znajomych miernego królika wszystko podszyte kościółkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) taka hybryda wegier turcji i rosji tylko prymitywniejsza wersja. Jesteście gorsi od chłopa panszczyznianego z XIII wieku bo mając dostęp do całej wiedzy świata z własnej woli wybieracie życie pod butem tępych oligarchow, prezesów bez szkół, ambasadorów bez języków itd itp chłop panszczyzniany nie miał wyboru

Dlaczego ktoś taki jak ja ma z wami się w tym gównie babrać?

Tylko poważne odpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kiciochpyta #bekazpisu #bekazlewactwa #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #polska #takaprawda #bekazpodludzi
  • 10
@Atomizer69: co do Turcji to standard życia jeszcze gorszy niż tutaj (co będzie za parę lat nie wiem ) ale jedzenie lepsze, pogoda lepsza i imo kobiety ciekawsze (faceci też pewnie ale na tym się nie znam ). A poziom propagandy taki sam w tv. Więc nie obrażaj Turcji ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak poważnie to jestem w podobnej sytuacji jak ty też zarabiam te średnia