Wpis z mikrobloga

Jeździcie na organizowane spotkania motocyklistów albo jakieś wspólne organizowane wycieczki? W dobie COVID nie mam okazji jeździć a chętnie bym sobie pojeździł na jakieś ciekawe wycieczki. Gdzie szukać ludzi organizujących jakieś ciekawe wyjazdy? #motocykle
  • 13
na lokalnych grupach


@katera: jestem w jednej lokalnej grupie która organizuje "nocne jazdy bez celu" ale jak widziałem filmiki z tych spotkań to aż się boje jak widzę, że pełno ludzi na ścigaczach jadących po mieście 200km/h i popisujących się przed wszystkimi. Wolałbym spokojną jazdę a nie upalanie gumy pod tesco.
Jeździcie na organizowane spotkania motocyklistów albo jakieś wspólne organizowane wycieczki?


@ethics: z pod warszawy będę ruszał na nowy sącz i okolice w kwietniu, pewnie na dwa, trzy dni. Jeżdżę sam bo nie lubię jak ludzie się umawiają i nagle odwołują wycieczki i nikt mnie nie chce bo jeżdżę wolnymi sprzętami - teraz burgmanem 125 będę jeździł jakiś czas.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
na lokalnych grupach


@katera: jestem w jednej lokalnej grupie która organizuje "nocne jazdy bez celu" ale jak widziałem filmiki z tych spotkań to aż się boje jak widzę, że pełno ludzi na ścigaczach jadących po mieście 200km/h i popisujących się przed wszystkimi. Wolałbym spokojną jazdę a nie upalanie gumy pod tesco.

@ethics: to zależy jaką grupę znajdziesz, fakt część to typowe dresy, które zauważyły, że motocykl jest znacznie szybszy niż
@ethics:

Jeździcie na organizowane spotkania motocyklistów


nie bo to raczysko jakich mało

albo jakieś wspólne organizowane wycieczki?


tak

Gdzie szukać ludzi organizujących jakieś ciekawe wyjazdy?


samemu zorganizować z kolegami wedle potrzeb, albo skorzystać z gotowych, ale tu uwaga na ludzi biorących w tym udział, może być super, może być słabo, wiadomo.
poszukaj grup na 125ccm, oni jeżdżą spokojnie :D


@Crea: no oni to aż za spokojnie jeżdżą xD Miałem na myśli prędkości 100-130 na trasie a nie rozpędzanie do 100 przez kilka kilometrów